По всій Україні лунали постійні тривоги: мер Новомосковська про ситуацію у місті

Валерия Доброта
    -
Ситуация в Новомосковске 10 мая - Наше Мисто

Міський голова Новомосковська Сергій Резнік у ранковому зверненні до населення розповів, що ситуація у місті повністю контролюється ВСУ, надзвичайних ситуацій зафіксовано не було, повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на його офіційні сторінки у сомережах.

«Є прильоти ворожих снарядів до кількох населених пунктів Дніпропетровщини, що знаходяться найближче до прифронтової зони.

У Новомосковську все спокійно, продовжуємо жити без ворожого впливу ракетами і бомбами. Але, як і всі українці, піддаємося цілодобовим масованим ударам ворожої пропаганди. Не ведіться на кремлівські провокації, не розповсюджуйте московські фейки, не сійте паніку – не допомагайте ворогу! Користуйтесь тільки офіційною інформацією», — відмітив мер.

Сергій Резнік додав, що попри режим жорсткої економії коштів, в міському бюджеті все ж передбачили певні кошти на цьогорічні ямкові ремонти вулиць.

«Стосовно капітального ремонту доріг і тротуарів, який підрядна організація розпочала, але не завершила минулого року, то наразі продовження цих робіт поки що неможливе через воєнний стан.

Працюємо. Все буде добре.

Бажаю всім спокійного робочого дня. Дня, який наближає нас до перемоги», — написав він.

Поделиться: