Як минула доба у Дніпропетровській області: коментар Лукашука

Яна Коваль
    -
Лукашук о ституации на Днепропетровщине - новости Днепра

Голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук детально розповів про 76 добу боротьби з російськими окупантами. Детальніше про це — у матеріалі «Наше місто».

За словами Лукашука, на Дніпропетровщині сьогоднішній день минув спокійно і без обстрілів. Наразі російських окупаційних військ в регіоні немає.

Протягом останньої доби до області прибуло майже півтори тисячі переселенців. Станом на цю хвилину в нас перебуває 218,4 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них:

  • 53,7 тисячі дітей;
  • 47,3 – це маломобільні громадяни і люди, яким більше 60 років.

Якщо говорити про міста, в яких мешкає найбільше переселенців:

  • Дніпро – 88,5 тис. осіб;
  • Кривий Ріг – 37,4 тис. осіб.

«Але я наголошую, що ці цифри можуть бути більшими. Далеко не всі громадяни стають на облік як внутрішньо переміщені особи і звертаються до органів місцевого самоврядування. Щойно прочитав вечірнє зведення Генштабу. Тішать новини з Харківщини: там українські захисники звільнили чотири населені пункти. Збройні сили України мають успіхи, тож тримаємо кулаки за те, щоб ці успіхи множилися. Також вірю, що прискорити темпи знищення ворогів нам допоможе озброєння, яке нададуть Україні після підписаного закону про ленд-ліз. Зараз весь цивілізований світ на нашому боці. Лідери G7 підтвердили курс введення нових санкцій. Захід хоче системного послаблення рф, щоб така війна більше ніколи не повторилася. Ми хочемо того ж. Подяка кожному нашому захиснику, який нині міцно тримає оборону. Нехай ніч буде тихою», — підсумував Микола Лукашук.

Нагадаємо, до Дніпра надійшло 20 тонн гуманітарної допомоги від Азербайджану, яку передало посольство цієї дружньої країни. У гуманітарці  найнеобхідніші у воєнний час продукти довготривалого зберігання та медикаменти. 

Поделиться: