Оксану рятували у Дніпрі: медсестра з Лисичанська, яка втратила ноги, вийшла заміж

Яна Коваль
    -

У Львові вийшла заміж медсестра з Лисичанська, яка через російську міну втратила обидві ноги. Пара відсвяткувала весілля прямо в лікарняній палаті, розповідає 24 канал. Більш детально — в матеріалі «Наше місто«.

У Лисичанську жінці провели 4 операції, а далі її евакуювали у лікарню в Дніпро. Там медики гоїли рани постраждалої та готували її до протезування. Як зізналася фізичний терапевт Дар’я Крапива, Оксана не втратила жагу до життя, і за час перебуванні у лікарні вразила усіх своєю силою і волею.

Минулого тижня пара прибула на лікування до Львова. Закохані були разом вже 6 років та виховували 2 дітей. Вони вирішили більше не чекати й негайно узаконити свої стосунки.

Оксана та Віктор придбали обручки у Львові. Тут нареченій підшукали весільну сукню та віночок з рожевих квітів, а волонтери спекли святковий торт. Сама церемонія відбулася у РАЦСі, а святкування – в палаті Центру хірургії. Попри травми Оксани, Віктор таки закрутив кохану у весільному танці під чуттєву пісню DZIDZIO «Наречена». Таке трепетне святкування вразило львівських медиків до сліз. Водночас самі наречені сяяли від щастя та лише усміхалися. Розділити радість з молодим подружжям прийшли й пацієнти з інших палат.

Нагадаємо, у одній з лікарень Дніпра на лікуванні і реабілітації знаходилась 23-річна медсестра з Луганщини Оксана – мама двох прекрасних діток. Вона потрапила під обстріл, коли поверталась з роботи додому. Залишилась без обох ніг. 

Поделиться: