Яка ситуація з безпекою у Дніпрі та області: коментар командира 98 батальйону тероборони «Азов»

Яна Коваль
    -

Командир 98 батальйону ТрО «Азов» Родіон Кудряшов в ефірі телеканалу «Еспресо» розповів про безпекову ситуацію на Дніпропетровщині, а також про ситуацію щодо наступу ворога на окремих ділянках фронту. Більш детально — у матеріалі «Наше місто».

«Ми знаходимося не тільки у Дніпрі. Безпосередньо ми знаходимося на межах Дніпропетровскої області. Як територіальна оборона Дніпропетровської області. Є зараз загроза як і на Криворізькому напрямку, так і на Запорізькому напрямку, тому що в тому напрямку відбуваються обстріли. Там обстріли з міномету на сьогодні є тільки «подарунками». Як правило, на цих всіх напрямках є обстріли більш тяжким озброєнням. Це РЦЗО «Град», це «Ураган». І ці обстріли не припиняються вже впродовж 5 чи 6 днів. Ніякого великоднього перемир’я не було. Ніякого затишшя не було. Щогодинно відбуваються обстріли по території суміжній з Дніпропетровською областю у тому числі. І ситуація досить напружена. Але в сьогоднішній реалії це стабільна ситуація. Ми не здаємо наших позицій. Ворог не рухається вперед. Але й не рухається назад, – сказав Кудряшов.

Родіон Кудряшов підкреслив, що на сьогодні військові ППО несуть цілодобову службу, захищаючі мирні міста (які перебувають у тилу або вже звільнені від авіаударів російських окупантів):

«Саме ці люди рятують зараз разом з нами і про них мало говорять…У тому числі організовують безпеку нашим військовим».

Стосовно біженців — Дніпро і Запоріжжя на сьогодні є одним сектором їхнього прийому з регіонів. Всі отримують дах над головою. Люди ситі та одягнені завдяки волонтерам.

Нагадаємо, у Дніпрі врятували медсестру з Лисичанська, яка втратила ноги. Вона потрапила під обстріл, коли поверталась з роботи додому. 

Поделиться: