У Дніпрі запрацювали міні-садочки для дітей-переселенців, організовані волонтерами (відео)

Валерия Доброта
    -
У Дніпрі запрацювали міні-садочки для дітей-переселенців, організовані волонтерами (відео)

Як тільки до нашого міста почали прибували люди з інших регіонів, і шукати прихисток виникла думка, у пунктах, де тимчасово проживають тимчасово переміщені особи відкрити міні дитячи садочки. Наразі у чотирьох таких пунктах працюють педагоги таких закладів освіти, повідомляє сайт «Наше Місто».

Кожного дня приблизно 50 дітей відвідують заняття наших педагогів. — розповідає Оксана Турчина (Департамент гуманітарної політики ДМР)

Під кожну вікову групу учнів створюється окремий учбовий план. Враховуються здібності дитини та його інтереси. Допомагає в організації подібних центрів штаб «КУСТ». З перших днів війни вони змінили напрям своєї діяльності і тепер займаються волонтерством та допомагають людям.

Зараз дуже змінилась взагалі комунікація дітей з дорослими, дорослі вирішують свої проблеми. Тобто вони думають зараз про те, де стати на облік. Що їсти, де будуть жити разом з дітьми. Діти у цей момент не мають бути самі по собі. І тому ми вигадуємо багато різних подій. — розказала голова прес-центру штабу «КУСТ» Катерина Нікітенко

Поделиться: