У Дніпрі створили особливий прапор України

Дарина Сухонос-Табацкая
    -
У Дніпрі створили особливий прапор України Новини Дніпра

21 квітня у Дніпрі створили прапор України з Великодніх пасочок! Понад десять рестораторів об’єдналися, щоб привітати наших військовослужбовців із Великоднем, передає журналіст «Наше Місто. Афіша Дніпра».

Пекарі створили понад 900 великодніх пасок. Головна особливість – всі вони оформлені жовто-синіми кольорами. Кожен бажаючий міг долучитись і зробити свій внесок. Після закінчення оформлення всі смаколики відправляться на передову до наших захисників.

Один із тих, хто готував смаколики став Іван Козир – дніпровський шеф-повар то бодібілдер, учасник десятого сезону проекту «МайстерШеф»

«Ми зробили 100 пасок за рецептом нашого кондитера, пекли ми їх до  10 години вечора і ці паски підуть нашим захисникам. Емоції у нас дуже щирі! Ми велика команда, яка хоче щоб був мир! Ми працюємо з 24 лютого без вихідних. Готуємо бургери, плов, домашню ковбасу! Імпровізуємо, щоб було смачно і корисно», — каже він.

Також він наголосив, що він служив в поліції два роки і хотів потрапити до ТРО, але зрозумів, що буде доцільніше працювати на кухні

«Дуже цікава акція! Саме сьогодні тут ми створили імпровізований прапор нашої держави — єдиної і непереможної з пасхальних пасок. І передані військовим та переселенцям, гуманітарним хабам. Ми їх подаруємо і передамо з вірою у те, що Україна вистоїть і завжди буде найкращою і єдиною  Батьківщиною!», — сказав Євген Хорошилов, начальник управління культури ДМР

Як наголосив Григорій Гельфер, керівник фонду «КУСТ» усі пекарі-  це волонтери, адже кожен хотів внести свій вклад і свої уміння для того, що на крок наблизити нашу спільну перемогу.

«Великдень- свято перемоги життя над смертю. Ми переживаємо важкі часи, але мужні наш народ перемагає нечисту силу і йде до світлого майбутнього це ініціатива КУСТа і наших друзів і партнерів як знак того, що світле переможе темне!» — сказав він.

Ще одна особливість акції – це великодні пряники. Дітей (як мешканців Дніпра, так і його гостей) запросили прикрасити на свій смак. Половина цих смаколиків також відправиться на передову — 250 штук, а друга половина залишиться для дітей

Доповненням до акції стали виступи творчих колективів та творча фотозона для діток в формі крашанок, які діти зможуть розфарбувати долоньками! Організатори заходу: ГО «SPORT&HEALTH CITY» та ГО «Асоціація рестораторів та готельєрів м. Дніпро» Захід відбувся за підтримки Департаменту гуманітарної політики м. Дніпро та програми «Культурна столиця»

Поделиться: