У Дніпрі розпочав роботу Простір психологічної реабілітації для дітей та дорослих

Редакция "Наше мiсто"
    -

У Дніпрі відкрився Простір психологічної реабілітації для дітей та дорослих «REHAB center». Він створений, аби надати психологічну підтримку тим, кому довелось через війну покинути домівки та переїхати до інших міст. 

«Це спільний проєкт Благодійного фонду «За майбутнє України» та Дніпровської міської бібліотеки, яка надала своє приміщення під цей центр. Багато людей наразі приїжджають до Дніпра, наше місто стало хабом для всіх переселенців. І ми розуміємо, що всім батькам та дітям необхідна психологічна підтримка», – зазначив начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов. 

До відкриття центру волонтери готувались місяць, та вже останні два тижні «REHAB center» працював у позаштатному режимі. 

«Відсьогодні ми працюємо офіційно. У нас є досить важкі родини, які їдуть з Ізюма, Маріуполя, Енергодара. Та найголовніше, з чого ми починаємо роботу з дітьми, які приїжджають з міст, де ведуться бойові дії, – намагаємось повернути їм усмішку», – зазначила керівниця благодійного фонду «За майбутнє України» Олена Лучко. 

Психолог-волонтер Євген Продан додав: «Особливо приділяємо увагу пережитим історіям, також використовуємо в роботі арттерапевтичні методи, оскільки багато дітей молодшого віку. Також багато тих, хто залишив свої школи і не має змоги навчатись, тож ми приділяємо увагу і цьому».

Роман Шевченко з родиною наприкінці березня зміг виїхати з рідного Маріуполя. Каже, як тільки дізнався про цей центр, одразу вирішив відвести своїх двох дітей. 

«Ми дітей одразу оформили в школу, як приїхали до Дніпра. Адже важливо, щоб вони спілкувались та відволікалися. Ми намагаємось докласти всіх зусиль, аби вони продовжували жити дитячим життям», – зазначив Роман.

Поделиться: