Дніпрянка стала заступником Командувача Української добровольчої армії

Дарина Сухонос-Табацкая
    -
Дніпрянка стала заступником Командувача Української добровольчої армії Новини Дніпра

Дніпрянка Яна Зінкевич стала заступником Командувача Української добровольчої армії. Про це на своїй сторінці у соцмережі написав Дмитро Ярош, передає журналіст «Наше Місто. Афіша Дніпра»

«Зараз, під час широкомасштабного наступу московськоі орди, частини і підрозділи Української добровольчої армії розгорнуті та виконують бойові завдання на різних операційних напрямах у цілковитому підпорядкуванні Командування Збройних Сил України…УДА зараз: Головний Штаб, 1-й, 3-й, 5-й, 8-й Окремі батальйони, зведений загін «УДА-Південь», Навчальний центр, Служба безпеки, партизанські групи УДА на окупованій території та, звичайно ж, легендарний медичний батальйон «Госпітальєри», який героїчно виконує поставлені завдання по всій Україні…Хочу привітати Комбата і Народного депутата Яну Зінкевич з призначенням заступником Командувача Української добровольчої армії і побажати їй наснаги у тій святій праці, яку робить Медична служба УДА!», — написав він.

Довідка: Яна Зінкевич — український медик-доброволець. Начальниця Медичного управління та реабілітації бійців Української Добровольчої Армії (до 2016 року — Добровольчого українського корпусу «Правий сектор») під час війни на сході України. Командир Медичного батальйону «Госпітальєри».

За період активної фази АТО, починаючи з 2014 року, особисто витягла та врятувала більше двох сотень поранених українських солдатів з передової.[2] Створила та протягом тривалого часу керувала медичним батальйоном «Госпітальєри», що з часу створення врятував понад 2500 поранених українських воїнів та цивільних осіб з передової. Після перенесених операцій та реабілітації пересувається в інвалідному візку.

Поделиться: