Коли відсутні погані новини – це вже хороша новина, — голова облради

Яна Коваль
    -
Дніпропетровщина, в нас все спокійно, - Лукашук

13 квітня на Дніпропетровщині — день минув мирно. На Херсонському, Донецькому, Харківському, Запорізькому напрямках ситуація під контролем ЗСУ. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на голову обласної ради Миколу Лукашука.

«Коли відсутні погані новини – це вже хороша новина. І сьогодні я з хорошими новинами. Хочу подякувати нашим рятувальникам і поліцейським за сумлінну роботу. ДСНС-ники продовжують розмінування Синельниківського району та розпочали роботи у Криворізькому районі: нині в області знешкоджень близько 500 боєприпасів. Правоохоронці ж виявили в Юр’ївському районі п’ятьох громадян рф, які можуть бути причетні до співпраці з ворогом. Один з чоловіків мав і російський, і український паспорти».

Микола Лукашук також подякував медикам та волонтерам:

«Хочу також подякувати всім нашим медикам, які рятують життя українських захисників та постраждалих цивільних. Волонтерам, які допомагають тим, хто цього потребує найбільше. І звісно ж – всім українським військовим, які сьогодні боронять нашу державу та територіальну цілісність. Нехай ця ніч буде тихою. Вірте в Україну, підтримуйте Україну, залишайтеся з Україною».

Нагадаємо, голова облради Микола Лукашук у ранковому зверненні до населення Дніпропетровської області відмітив, що наразі у регіоні все добре. Жодного «денацифікатора» на території регіону немає, так само як немає і техніки окупантів.

Поделиться: