Відомі українці привітали військовослужбовців з Днем Національної гвардії України (Відео)

Ткач Анастасия
    -
Відомі українці привітали військовослужбовців з Днем Національної гвардії України (Відео)

26 березня 2022 року в Україні – День Національної гвардії. Українські спортсмени, співаки, актори, ведучі, письменники та блогери привітали військовослужбовців та подякували за оборону нашої країни.

Про це повідомляє журналіст «Наше Місто. Афіша Дніпра» з посиланням на пресслужба Нацгвардії.

Народжена війною сучасна Національна гвардія України була створена в березні 2014 року після в розпал агресії Росії на сході України. До неї увійшли підготовлені військовослужбовці внутрішніх військ і мотивовані добровольці, які об’єднали свої сили, щоб стати на захист народу і державності України. Військове формування з правоохоронними функціями стало інструментом, спроможним швидко реагувати на різноманітні безпекові загрози на всій території України.

З початком повномасштабної війни Росії проти України разом з усіма структурами сил безпеки та оборони Національна гвардія України виконує свої функції згідно із законами України на усіх рубежах оборони держави. Гвардійці беруть участь у бойових діях по захисту державного кордону, у забезпеченні оборони населених пунктів та в гарантуванні правопорядку в районах відповідальності.

Підрозділи Нацгвардії беруть активну участь в обороні Харкова, Маріуполя, Києва, Ірпеня, населених пунктів в районі проведення ООС, виконують завдання спільно із ЗСУ на інших напрямках оборони з метою відсічі збройної агресії РФ проти України.

Станом на сьогодні майже пів тисячі військовослужбовців НГУ відзначені державними нагородами, вісьмом – присвоєно звання Героя України .Протягом місяця ведення відбито десятки атак військ окупантів.

Поделиться: