Перемога близько, вірте в наших захисників. Мирної ночі всім нам, — голова облради

Валерия Доброта
    -
Голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, підводячи підсумки 28 дня героїчної оборони України, відмітив, що на Дніпропетровщині сьогодні було тихо і спокійно, повідомляє сайт «Наше Місто». «Наші захисники, як і раніше, напоготові. Захищають область, захищають країну. В ЗСУ повний контроль на всіх напрямках. Вдячний нашим військовим і силам тероборони за ще один мирний день. Нині школи Дніпропетровщини повернулися до дистанційки. Майже 350 тисяч школярів долучилися до навчального процесу в онлайн-режимі. Є серед них і діти внутрішньо переміщених осіб - це понад 1300 учнів. Так що поступово область повертається до звичного життя. Це також видно і на прикладі підприємців: кав‘ярні, крамниці, спортзали відчиняють свої двері для відвідувачів і повертаються до роботи. Тих підприємців, які цього ще не зробили, знову закликаю вливатися в звичний графік. Це важливо для нашої економіки, це потрібно для нашої перемоги. Наразі діє ціла низка програм, які Уряд прийняв для підтримки бізнесу. Я про це сьогодні вже повідомляв. Тож, будь ласка, починайте працювати. Якщо потрібна підтримка - держава готова її вам надати. Як мені сьогодні повідомили, дехто з аграріїв за кілька днів вже планує виводити в поля техніку для початку посівної. І це ще одна хороша новина. Посівна кампанія в нас має стартувати вчасно. Обласна рада і обласна військова адміністрація на зв‘язку з фермерами. Дуже сподіваємось, що безпекова ситуація залишатиметься такою ж стабільною і аграрії почнуть сіятися. Пам‘ятайте, що перемога близько. Підтримуйте ЗСУ, вірте в наших захисників. Мирної ночі всім нам», - відмітив Микола Лукашук.

Голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, підводячи підсумки 28 дня героїчної оборони України, відмітив, що на Дніпропетровщині сьогодні було тихо і спокійно, повідомляє сайт «Наше Місто».

«Наші захисники, як і раніше, напоготові. Захищають область, захищають країну. В ЗСУ повний контроль на всіх напрямках. Вдячний нашим військовим і силам тероборони за ще один мирний день.

Нині школи Дніпропетровщини повернулися до дистанційки. Майже 350 тисяч школярів долучилися до навчального процесу в онлайн-режимі. Є серед них і діти внутрішньо переміщених осіб — це понад 1300 учнів. Так що поступово область повертається до звичного життя.

Це також видно і на прикладі підприємців: кав‘ярні, крамниці, спортзали відчиняють свої двері для відвідувачів і повертаються до роботи. Тих підприємців, які цього ще не зробили, знову закликаю вливатися в звичний графік. Це важливо для нашої економіки, це потрібно для нашої перемоги. Наразі діє ціла низка програм, які Уряд прийняв для підтримки бізнесу. Я про це сьогодні вже повідомляв. Тож, будь ласка, починайте працювати. Якщо потрібна підтримка — держава готова її вам надати.

Як мені сьогодні повідомили, дехто з аграріїв за кілька днів вже планує виводити в поля техніку для початку посівної. І це ще одна хороша новина. Посівна кампанія в нас має стартувати вчасно. Обласна рада і обласна військова адміністрація на зв‘язку з фермерами. Дуже сподіваємось, що безпекова ситуація залишатиметься такою ж стабільною і аграрії почнуть сіятися.

Пам‘ятайте, що перемога близько. Підтримуйте ЗСУ, вірте в наших захисників. Мирної ночі всім нам», — відмітив Микола Лукашук.

Фото: Информатор.

Поделиться: