Дніпровський «Зооконтроль» надає прихисток тваринам, залишеним під час війни

Редакция "Наше мiсто"
    -
Дніпровський «Зооконтроль» надає прихисток тваринам, залишеним під час війни

Кількість переселенців з України, за даними ООН, наблизилася до 3,5 мільйонів людей. Деякі родини вимушені були залишити домашніх улюбленців: дехто знехтував їх долею, хтось вирушив боронити кордони. Через це тварини залишаються безпритульними. Однак, дніпровський «Зооконтроль» нині надає прихисток залишеним тваринам.

«Це собака чоловіка, який поїхав нас захищати. Вона чекає на його повернення, як і ми».

Луна уже майже місяць перебуває в дніпровському “Зооконтролі. Тут її годують та опікуються здоров’ям тварини. Вона чекає на свого господаря, який зараз захищає Україну. Окрім улюбленців наших захисників, Дніпро приймає покинутих тварин та чотирилапих переселенців, як цей велетень.

«Це здоровий велетень, азіат, якого люди забрали з-під обстрілів з Волновахи».

Його привезли на власному автомобілі, тікаючи від ворожих обстрілів. Зараз господарі шукають житло, в яке можна заселитися разом із собакою. В очах алабая помітний смуток. Під час кожної повітряною тривоги він забивається в куток вольєра, як і всі тварини. Їх лякає війна. Зараз в “Зооконтролі” перебувають більше сотні собак.

Ірина Пономаренко, начальниця відділу реєстрації дніпровського “Зооконтролю”: «Тварини, власники яких поїхали на фронт, вони чекають їх, вони на перетримці. Тварини, які покинуті, ми маємо право їх прилаштувати. Вони покинуті, їх бросили, вони бігають на вулиці. Тварини переселенців до нас приїжджають на деякий час, поки власники не знайдуть якесь житло».

Зараз на новий дім чекають 15 покинутих собак, майже 30 приїхали з Харкова та проходять карантин. Завдяки небайдужим людям та підтримці міста, вони не залишаються голодними.

Поделиться: