Не вагайтеся і розпочинайте посівну: Микола Лукашук звернувся до аграріїв

София Танченко
    -
Микола Лукашук звернувся до аграріїв - новини Дніпра

В Дніпропетровській області нині ситуація стабільна. В нас немає активних обстрілів, на нашій землі немає окупантів. Зараз ми можемо будувати плани щодо посівної і втілювати їх в життя. Цьогоріч кампанія стане найважчою за всі 30 років незалежності України. Про це повідомив голова обласної ради Дніпропетрощини Микола Лукашук, повідомляє “Наше місто”.

Микола Лукашук звернувся до аграріїв - новини Дніпра

Працюємо з громадами, збираємо інформацію щодо того, хто де буде сіятись, які є питання з пальним та логістикою. Ми на зв‘язку цілодобово і готові зробити все, що від нас залежить, аби фермери вийшли в поля. Шукаємо паливо, добрива. Є певний ряд проблем, які зараз вирішуються.

Тому сьогодні я хочу закликати аграріїв не вагатися і розпочинати посівну там, де для цього є можливості. Ваша праця нині як ніколи важлива не лише для регіону, а й для всієї країни. Від цього залежить наша продовольча безпека. Навіть якщо врожай буде дещо меншим, ніж протягом попередніх років, він все рівно забезпечить потреби області і потреби держрезерву.

Свою підтримку надасть не лише обласна, але й центральна влада. Малим і середнім агровиробникам надаватимуться кредити для здійснення посівної на період дії воєнного стану. Максимальна сума – до 50 млн грн, термін дії – до півроку. Заявникам слід звертатись у фінансові установи, де вони обслуговувались. Кредити видаватимуть під зерно чи майно, які знаходяться на підконтрольній Україні території.

Микола Лукашук звернувся до аграріїв - новини Дніпра
Поделиться: