Тенісний корт та легкоатлетичні доріжки: у Петропавлівці модернізують стадіон опорного ліцею

Редакция "Наше мiсто"
    -
Модернізують стадіон опорного ліцею - новости Днепра

У Петропавлівці, що на Дніпропетровщині, оновлюють стадіон біля ліцею №2. Тут облаштують майданчики для волейболу та баскетболу, тенісний корт та смугу перешкод. Про перебіг ремонту повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«На Дніпропетровщині зводимо сучасні стадіони у селах і селищах. А ще оновлюємо дві великі арени у Кривому Розі. Крім цього, триває модернізація пришкільних спортмайданчиків. У Карпівці, Апостоловому, Перещепиному, Петропавлівці», – зазначив Валентин Резніченко.

Реконструкція проводиться в рамках програми президента України «Велике будівництво». Стадіон стане осередком спортивного життя ліцею. Вздовж нього будуть встановлені трибуни, аби глядачі мали змогу насолоджуватись видовищними запеклими іграми та вболівати за спортсменів.

«Стильній відремонтованій школі пасуватиме сучасний стадіон. Нині якраз працюємо над його облаштуванням», – сказав виконроб Володимир Гищак.

Хто, як не вчитель фізкультури, найкраще знає, як заохотити дітей до спорту. Руслан Глянько вже з нетерпінням чекає закінчення ремонтних робіт.

«Легкоатлетичні доріжки дуже порадують. Нам їх завжди не вистачало. Це наша з колегою мрія. Готуватися до змагань з дітьми доводилося на центральному стадіоні нашого селища. Тепер буде своя сучасна тренувальна база», – розповів Руслан Глянько.

В опорному ліцеї навчаються 600 учнів. Всі вони мріяли про оновлений стадіон для тренувань та занять спортом.

«Хочеться, щоб стадіон був великий. Ще обов’язково, щоб там був майданчик для гри у волейбол, баскетбол, футбол», – висловив побажання десятикласник Іван Омельчук.

«Має вийти круто. Ми в очікуванні. Школа наша дуже спортивна. Виграємо багато змагань. Тому новий майданчик стане у нагоді», – додав учень Петропавлівського ліцею №2 Владислав Кузнєцов.

Поделиться: