Зводити важливі соціальні об’єкти «з нуля» – одне з пріоритетних завдань влади, — Микола Лукашук

Редакция "Наше мiсто"
    -
Микола Лукашук про важливі соціальні об’єкти- новости Днепра

У Покрові в рамках програми Президента «Велике будівництво» побудували сучасний та комфортний дитячий садок. Завдяки реалізації цього проєкту більше 100 юних мешканців міста зможуть навчатися і розвиватися в комфортних умовах. В садку облаштували просторі навчальні ігрові кімнати та спальні, а сама будівля оздоблена яскравими малюнками. Подбали тут і про дозвілля на свіжому повітрі: для малечі виготовили функціональні ігрові майданчики. Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук оглянув заклад.

«Програма Володимира Зеленського «Велике будівництво» допомагає нам втілювати в життя такі цікаві, сучасні, амбітні проєкти. Це дуже важливо, адже все, що стосується наших дітей, має бути на найвищому рівні. Малеча повинна мати найкращі умови для розвитку. Поступово старі радянські будівлі змінюються ось такими модерновими закладами, і дуже хочеться, щоб дітлахам тут було комфортно, цікаво та затишно. Я впевнений, що вихованці закладу ходитимуть сюди із задоволенням» – розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Заклад розрахований на 6 груп. Кошти на будівництво закладу виділялися і з обласного, і з державного бюджетів. На зведення садочка у 2021 році область витратила 12 млн грн. Загальна ж вартість проєкту склала майже 71 млн грн.

«На прикладі цього дитячого садочка ми можемо бачити, якими можуть бути сучасні заклади освіти. Просторі кімнати, вітальні, чудова територія – все зроблено для того, щоб сюди хотілося повертатися. Ми будуємо дитячі садки по всій Дніпропетровщині, не зупиняємося і плануємо зводити такі сучасні заклади й надалі» – повідомив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Орлов.

Двері дитячого садочка відкрилися для вихованців понад тиждень тому. Нині заклад відвідує більше 20 малюків, а в чергу вже записано близько 80 дітей. На повну потужність заклад запрацює у вересні.

Поделиться: