Дніпро зелений: які дерева та квіти радять висаджувати фахівці

Редакция "Наше мiсто"
    -
Які дерева та квіти радять висаджувати фахівці - новости Днепра

4 серпня в інформаційному центрі «Наше Місто» пройшла прес-конференція на тему «Дніпро зелений: які дерева та квіти радять висаджувати фахівці»


Міхєєв Олексій Володимирович, начальник відділу природоохоронних заходів управління охорони навколишнього середовища департаменту наголосив, що міською радою затверджено список рослин, які варто висаджувати. Робити це можуть як містяни, так і комунальні служби.

«У нас є так звані аборигенні рослини — дуби, клени, липи, шипшина. глід — які кофмортно почуваються в степовій зоні і росли тут, коли ще не було міста. Є види екзотів, які завезені до Дніпра. І документ під назвою «Перелік видів дерев і чагарників, пріорітетних для використання при озелененні в лісопаркових зонах на теріторіях, що належать до коммунальної власності теріторіальної громади міста Дніпра» допоможе зрозуміти, що і де варто садити. Также у документа є додаток з екзотичними рослинами, які також можна висаджувати. Познайомитись з переліком можна на сайті міськради. Загалом, це більше 23 дерев і 26 чагарників, а також більше 500 видів екзотів», — сказав він.

Поделиться: