У Дніпрі нагородили найстаршу учасницю диктанту просто неба

Дарина Сухонос-Табацкая
    -

Цього літа у Дніпрі з нагоди Дня Конституції України провели диктант просто неба. Містяни зібралися на реконструйованій площі імені Шевченка — більше 1000 дніпрян писали диктант під керівництвом мовознавця і ведучого Олександра Авраменка. Дніпрян не злялака спека, охочим не вистачило місць за столиками, дехто з молоді писав диктант просто на газоні!

Нещодавно у міськраді підвели підсумки і нагородили тих, хто написав диктант найкраще.

«Вже вдруге в місті проходить подібний захід – минулого разу диктант був біля пам’ятника О.М. Поля і зібрав близько 300 учасників. Кожен учасник отримав сертифікат та подарунок. Перевіряли роботи досвідчені філологи, аби якісно оцінити всіх учасників та обрати найкращих. Переможці диктанту цього року:

Щербина Євген Володимирович (найперший учасник диктанту)

Корзо Лариса Євгенівна (найстарший учасник диктанту). За словами пані Лариси, вона випадково побачила, що йде реєстрація на написання диктанту і вирішила спробувати свої сили, хоча за освітою — викладач математики.

Замкова Валерія В`ячеславівна (бездоганно написаний диктан)«», — зазначила Дар‘я Біла, директор департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР.

Переможці отримали нові книги про Олександра Поля, грамоти, вишиванки і свої диктанти на згадку.

«Хочу зазначити, що охочих було дуже багато, місць на всіх не вистачило, і декому навіть довелося писати текст на газонах! Але дніпрян це не спинило! Диктант об’єднав учасників різних вікових та соціальних груп. Найстарша з учасниць елегантного віку — 70+. Мета диктанту звернути увагу мешканців міста на українську мову. Сприяти створенню іміджу сучасного патріотичного культурного центру, підвищити культурний та патріотичний рівень мешканців та гостей міста, пропаганда національно-патріотичного виховання. Наступного року ми очікуємо більше 2000 учасстників», — наголосив Рафаель Кіжнер, голова молодіжної ради Дніпра.

Поделиться: