У Дніпрі пройшли загальні збори Громадської ради при Дніпровській міській раді: що обговорили

Редакция "Наше мiсто"
    -
Пройшли загальні збори Громадської ради - новости Днепра

23 липня пройшло зібрання Громадської ради при Дніпровській міській раді. Воно було черговим. Двадцять два зареєстровані учасники обговорили плани роботи на друге півріччя та затвердили результати вже пройденої роботи за перші шість місяців 2021 року. Також на засіданні обрали нового члена Правління Громадської ради при Дніпровській міській раді — голову комітету з питань транспорту та зв’язку Дмитра Бутка.

«Ми обговорювали низку питань, які накопичились. Роботи у Громадській раді дуже багато, вона здійснює громадський контроль над Дніпровською міською радою та її виконавчими органами в усіх сферах: починаючи від освітньої галузі й закінчуючи соціальним захистом. Кожен член Громадської ради працює у її комітетах в одному з напрямів (питання транспорту, медицини тощо, — ред.)», — розповів голова Громадської ради при Дніпровській міській раді Геннадій Корбан.

«Засідання хоч і чергове, проте багато треба робити саме нам – як головам комітетів при Громадській раді. До нас звертаються дніпряни із важливими питаннями чи проханнями, які ми обговорюємо та вирішуємо тут — з представниками міської влади. Сьогодні ми затвердили вже результати піврічної роботи і оновили план роботи на наступні шість місяців», – наголосила Лариса Бабіч, голова комітету з охорони здоров’я Громадської ради при Дніпровській міській раді. 

На завершення засідання голова Геннадій Корбан вручив подяки міського голови найактивнішим членам Громадської ради.

Поделиться: