Позашкільне навчання й естетичне виховання: які заклади працюють у Дніпрі

Редакция "Наше мiсто"
    -
Позашкільне навчання й естетичне виховання - новости Днепра

У Дніпрі працюють 22 школи естетичного виховання: 17 музичних, 2 школи мистецтв, 1 школа класичного танцю та 2 художні. Територіально вони розміщені у різних мікрорайонах міста. У таких закладах навчаються понад 8, 6 тис. дітей.

За словами заступниці начальника управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Людмили Кудряшової, навчання у таких закладах є цілком безкоштовним для дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей правоохоронців, що загинули при виконанні службових обов’язків, а також дітей учасників АТО/ООС. Водночас 50 % пільги мають діти, батьки яких стали інвалідами внаслідок участі в ліквідації аварії на ЧАЕС та у війні в Афганістані, діти одиноких матерів.

«У таких школах серед іншого навчають вокалу, співу, гри на різних музичних інструментах, а також хореографії, образотворчого мистецтва. Інформацію про кожен заклад можна знайти на сайті міської ради у розділі «Комунальні заклади міської ради»: адреса, телефон, графік роботи, список відділень, правила прийому. А також на офіційному сайті та на сторінці у Фейбуці кожної школи. Запис у школах розпочнеться з 20 серпня. Необхідні документи – заява, свідоцтво про народження дитини. Якщо є пільги, то документи, які їх підтверджують», – сказала Людмила Кудряшова.

Зі свого боку заступниця директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР Анна Браткова зазначила:

«Заклади позашкілля з філіями працюють в усіх районах міста. Для зручності територіально вони розміщені на близько 50 локаціях. У кожному закладі – комплексний підхід до навчання, тобто в одному місці можна обрати декілька різних напрямів. Це дуже зручно. Важливо, що у закладах позашкільної освіти працюють і майстри народної творчості, які передають свої знання, техніки. Локація закладів розміщена на Відкритій мапі Дніпра».

Поделиться: