Дніпропетровська обласна лікарня відзначає 40-річчя

Редакция "Наше мiсто"
    -
Дніпропетровська обласна лікарня відзначає 40-річчя

Сьогодні Дніпропетровська обласна лікарня відзначає ювілей — 40 років від дня заснування. З цієї нагоди в актовій залі установи зібрались провідні медичні фахівці. Завдяки сумлінній праці медиків лікарні добре знають не тільки жителі області, а й всієї України. На сьогоднішній день вона є передовою в багатьох галузях — дитяча нейрохірургія, онкологія та онкогематологія, дитяча комбустіологія, політравма і всі види реанімації.

За значний особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги, впровадження нових методів діагностики та лікування та високий професіоналізм медики отримали грамота і цінні подарунки. Вручили їх голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук та перший заступник голови Дніпро ОДА Володимир Орлов.

Дніпропетровська обласна лікарня відзначає 40-річчя

«Обласна дитяча клінічна лікарня — це найбільший заклад для надання медичної допомоги дитячому населенню в регіоні. В одній установі працюють лікарі найрізноманітніших профілей — нейро і мікрохірурги, анестезіологи, офтальмологи, ортопеди, й інші. Відтак, з яким би захворюванням чи травмою не поступив пацієнт, фахівці «Космічки» можуть якісно і, що дуже важливо, швидко допомогти дитині. Не потрібно їздити до столичних лікарень на аналізи чи процедури. Тут під одним дахом є практично все. Рівень підготовки тутешніх фахівців не поступається провідним лікарням світу. Вітаю медиків зі святом. Бажаю наснаги в роботі, процвітання та розвитку», — наголосив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Дніпропетровська обласна лікарня відзначає 40-річчя

За 2020 рік в обласній лікарні було надано допомогу більш ніж 150 000 пацієнтам. Наразі тут працює близька тисячі співробітників, з яких 250 – лікарі. Установа є центром дитячої медицини з академічної науки та фундаментальних досліджень сумісно з університетськими та академічними установами, науково-дослідними інституціями.

В цьому році в обласному бюджеті закладені майже 10 млн грн на реконструкцію та завершення будівництва сходово-ліфтового вузла з переходом між блоками. Це дозволить поєднати центр онкогематології та основний корпус. І дасть пацієнтам змогу пересуватись між корпусами не через вулицю, як зараз, а теплим закритим приміщенням. Лікарі, своєю чергою, зможуть оперативно перевозити пацієнтів з приймального відділення на подальше лікування.

Дніпропетровська обласна лікарня відзначає 40-річчя
Поделиться: