У Дніпрі готують сюрпризи для дітей і батьків

Редакция "Наше мiсто"
    -

Життя, як великий простір, неосяжна таємниця завжди будувалося на певних цінностях. І сучасне молоде покоління має свої ідеали, свої вподобання. Які спитаєте Ви? Відповідь є очевидною.

Діти та молодь XXI століття, яка вона? Вони вважають, що вони дорослі, все знають і все можут. І як би не соромно нам визнавати, але ми всі живемо на всьому готовому. А також зараз той самий час, в якому вже все є,  наприклад телефони, комп’ютери або інша техніка. До речі, на них ми витрачаємо майже увесь свій  вільний час. Замість того, щоб вийти прогулятися на вулицю, поговорити з друзями ми сидимо вдома в соціальних мережах. Ми рідко відвідуємо театри, майже не цікавимося балетом та оперою, все меньше дітей батьки віддають у професійний спорт, рідше захоплюємось поезією, бо часи змінюються і мистецтво серед молодих людей не є актуальним.

Значана частина підлітків не прагне ходити до школи і говорить, що ненавидить її. У більшості випадків лише, тому що навчання відволікає нас від улюблених занять.

Якщо спитати своїх бабусю чи дідуся “Яка вона молодь 21 століття?”, то вони скажуть, що це покоління, яке живе одним днем, та ні про що не замислюється.

Телебачення, інтернет, нові «віртуальні реальності», вийшли на перший план, ми опинилися у вічному Онлайні, і як би прикро це не було, оставивши позаду Офлайн. Забувши про звичайне спілкування, заняття спортом та мистецтвом, прості прогулянки та активності у нашому житті, це все стало зовсім не потрібне.

Особливої гостроти проблеми, є організація відпочинку та дозвілля, фізичної культури та активних гуртків, батьки дітей які не можуть оплатити навчання, а дитина талановита та завзята, залишається сама на сам з телефоном, і потихеньку стає інтернетзалежною, це проблема 21 століття.

Світовий досвід показує, що фізична культура, спорт, мистецтво, мають універсальну здатність в комплексі вирішувати проблеми підвищення рівня здоров´я і формування здорового, морально-психологічного клімату дома, у школі та у суспільстві в цілому. Ми дорослі, повинні допомагати дітям та молоді ставати краще, та свої приміром, показувати, що активна життєва позиція, зайняття спортом та мистецтвом, здоровий спосіб життя – це шлях до майбутнього нашої Батьківщини» — говорить голова ГО «Майбутнє за нами. Дніпро» Зозуля Ірина.

Отже, нам потрібно зробити все необхідне, щоб молодь прийшла до висновку, що такі цінності як сім’я, праця, творчість, друзі, відповідальність, чесність, вихованість – найголовніші! А моральна свідомість є найвищим вираженням розвитку людини, відтак, коли немає моральної свідомості, гуманізму кожної окремої людини, то й немає її розвитку, повного сформування особистості з її внутрішнім світом, зазначає Ярослав Соколов Член правління організації.

Головною ціллю проекту, є:
  • Згуртування разом велику кількість дітей та молоді, та залучити їх до здорового способу життя;
  • Дорослим нагадати та навчити, як можливо проводити час разом з родиною, весело та позитивно без великих кількості грошей, а саме головне, без гаджетів;
  • Довести дітям та батькам, що знайомитись з друзями можливо і в реальному житті, а не тільки у соціальних мережах;
  • Поліпшати емоційний стан людей;
  • Формувати розвиток культурної діяльності, спортивного духу, інтелекту, мислення та ставленням один до одного;
  • Об*єднати та навчити розумінню між поколіннями, спілкування — це важлива річ;
  • Збільшення пропаганди у напрямку здорового способу життя.

Громадська організація «Майбутнє за нами. Дніпро» за підтримки Дніпровської міської ради в рамках «Програми розвитку місцевого самоврядування, соціальних заходів для людей похилого віку та висвітлення діяльності Дніпровської міської ради на 2021 – 2025 роки»  реалізує проект «Діти понад усе. Майбутнє залежить від нас».

Громадська організація «Майбутнє за нами. Дніпро» йде у ногу з часом.

Торопов Андрій — представник управління внутрішньої політики департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради: «Цей проєкт направлений на формування та розвиток культури здорового спосіб життя, спілкування та допомога у напрямку фізичного та патріотичного виховання дітей, молоді, батьків, активування їхнього творчого потенціалу, зміцнення моральних орієнтирів і збереження духовно психічного здоров’я, тому Дніпровська міська рада буде підтримувати такі проекти!»- зазначає він.

Поделиться: