На Дніпропетровщині планують побудувати індустріальний парк

Редакция "Наше мiсто"
    -
Планують побудувати індустріальний парк – новости Днепра

8 червня керівники всіх облдержадміністрацій та обласних рад країни зібрались у Дніпрі. Мета зустрічі — проведення засідання Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад, яке очолив Президент України Володимир Зеленський. Захід проходив на базі новозбудованого спортивного центру «Олімпійський дім».

«Дніпропетровщина — один із найпотужніших регіонів України, лідер в багатьох показниках соціально-економічного розвитку. Тож, де, як не тут, починати говорити та знаходити «рецепти успіху» для решти регіонів України», — зазначив у промові Володимир Зеленський.

На порядку денному зустрічі: питання децентралізації на місцях, вакцинації від коронавірусу, інвестиційних проєктів Дніпропетровщини, які зводять в рамках програми «Велике будівництво».

Говорили, зокрема, і про індустріальні парки. Окремо зупинились на тому, що зведуть у Кривому Розі. Мова йшла і про необхідность запровадження систем зважування в русі (WIM), зведення сміттєпереробних заводів тощо.

«Уряд готує зміни до Конституції України. Ймовірно, скоро ми отримаємо нову редакцію Закону про місцеве самоврядування. Всі органи місцевого самоврядування отримають право на створення власних виконавчих органів. А Конгрес має стати центральним майданчиком для узгодження пропозицій щодо цих змін. Він має слугувати не лише для обговорення тих чи інших питань, але і для втілення всіх ідей», — зазначив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

В ході заходу присутні також обрали Голову Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад. Ним став очільник Одеської ОДА Сергій Гриневецький, його заступники — голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва та очільник Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

Поделиться: