Молодих дніпрян запрошують взяти участь у «Школі громадського діяча»

Валерия Доброта
    -

9 червня о 12:00 в інформаційному центрі «Наше Місто» за адресою вул. Старокозацька, 58 (2 поверх) пройде прес-конференція на тему «Молодих дніпрян запрошують взяти участь у «Школі громадського діяча»

Щегельська Вікторія, волонтер громадської організації «Розвиток молоді»: Тренінг «Школа громадського діяча» розроблений громадською організацією «Розвиток молоді» спільно з молодіжною радою Дніпра розпочнеться 10 червня. Проєкт розрахований на чотириденний тренінг, на якому учасників поділять на 9 команд по 6 осіб в кожній. У команді виберуть лідера, відповідального секретаря, фандрайзера, менеджер-організатора, комунікатора, креєйтора.

Кожна команда в формі ситуаційної гри повинна створити та легалізувати організації, провести презентацію, підготувати проєкт, який направлений на вирішення молодіжних проблем та питань, залучити до проєкту кошти з держави, бізнесу та фонду. Усі етапи проходять в жорстких часових рамках, що значно ускладнює завдання.

За кожне правильне та вчасно виконане завдання команда отримає відповідну суму коштів, яка зараховується на рахунок створеної організації. Усі кошти, отримані в рамках одного проєкту, є віртуальними і мають на меті створення найреальніших умов діяльності організації. Взагалі проект максимально наближений до реалій сьогодення: вимоги швидкого та ефективного спілкування, жорстка конкуренція, інформаційні, грошові та часові обмеження — з усім цим стикаються учасники «Школи громадського діяча». І саме це робить цей проект унікальним.

 Громадська організація «Розвиток молоді» неодноразово проводила подібні тренінги, на жаль, минулого року із-за карантинних обмежень нам не вдалося цього зробити.

Рафаєль Кіжнер, голова Молодіжної ради Дніпра: Проєкт спрямований на активну молодь міста, студентів вищих навчальних закладів та лідерів громадських організацій. Під час відбору учасників тренінгу проведено анкетування більш ніж 100 осіб, які навчаються у ВНЗ нашого міста.

Після закінчення «Школи громадського діяча» планується залучення молоді, яка успішна пройшла тренінг, до Молодіжної ради Дніпра та реалізації їхніх ідей на користь міста.

Стратегічним результатом цього проекту є заснування громадського інституту, який постійно виховує молодих лідерів, спроможних працювати в органах державної влади та місцевого самоврядування, а також професійно керувати діяльністю громадських організацій та активно залучати їх до вирішення складних соціальних, екологічних, молодіжних та інших проблем, що виникають у нашій країні та місті сьогодні.

Торопов Андрій, представник управління внутрішньої політики департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради: Будучи залученими до різних видів діяльності, молодь здобуде нові знання, розвине нові навички, лідерські якості. Цей проєкт направлений на виявлення молодих лідерів та виховання ініціативних, відповідальних, висококваліфікованих професіоналів, спроможних сприяти формуванню в Україні громадського суспільства.

Молоді лідери отримають знання і навички з написання та реалізації проєктів для вирішення складних соціальних, екологічних, молодіжних та інших проблем, що існують у нашій країні сьогодні. Здобуті навички, вміння та знання допоможуть молодим лідерам покращувати результати своєї діяльності, тому Дніпровська міська рада буде підтримувати такі проекти.

Поделиться: