Обіцянку виконано: на Лоцманському узвозі омолоджують тополі

Редакция "Наше мiсто"
    -

Мешканці Лоцманського узвозу звернулися на єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради з проханням омолодити дерева на їхній вулиці. 60-річні тополі заввишки 6-поверховий будинок створювали небезпеку. Прохання мешканців були почуті, тож 18 лютого, як і обіцяли, працівники комунального підприємства «Міськзеленбуд» приїхали ці дерева омолоджувати.

«Звернення від мешканців збираються протягом року, дерева обстежують і тільки після того, як обласна екологічна інспекція надасть дозвіл, комунальники беруться до роботи. Обрізування та омолодження зелених насаджень відбувається виключно взимку, коли дерева вже «засинають». Завдяки омолодженню ці тополі стануть безпечними для дніпрян – під час сильного вітру гілки не падатимуть, а вже за рік ці дерева заживуть новим життям», – зазначив головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Антон Андрієнко.

При омолодженні цих тополь видалять 30 % гілок, а вже навесні з бруньок з’являться молоді пагони. Загалом тут омолоджують 19 тополь, – підкреслив головний інженер КП «Міськзеленбуд» Іван Білоус.

«За вітру, особливо влітку, коли дерева наповнені соком, страшно дивитися! Одна гілка впала нам у двір і розбила альтанку. Ми вдячні, що нас почули і роблять вулицю безпечною», – наголошує місцева мешканка пані Тетяна.

Поделиться: