«Дніпрогаз» визначив переможців новорічної акції “День клієнта”

Редакция "Наше мiсто"
    -
Новорічна акція “День клієнта” – новости Днепра

Традиційно наприкінці грудня «Дніпрогаз» проводить для споживачів газу акцію під назвою «День клієнта». Цьогоріч через карантин більшість розіграшів відбулося в режимі онлайн.

З 14 по 18 грудня серед клієнтів АТ «Дніпрогаз», які сплатили за доставку газу до кінця 2020 року, приєдналися до онлайн-сервісів компанії та виконали ряд інших нескладних умов, були розіграні два смартфони Xiaomi Redmi 9 та портативні зарядні пристрої!

Серед майже 150 учасників розіграшів за допомогою генератору випадкових чисел визначено володарів нових гаджетів. Ними стали:

Новорічна акція “День клієнта”  – новости Днепра
  • Оксана Герасименко —  смартфон Xiaomi Redmi 9;
  • Юрій Курило — смартфон Xiaomi Redmi 9;
  • Жанна Санжаровська — Powerbank Primo Thin 10000; 
  • Євген Тихонов — Powerbank Primo Thin 10000;
  • Тетяна Онипченко — Powerbank Primo Thin 10000.

Вітаємо переможців та дякуємо усім, хто приєднався до акції.

Долучайтеся до зручних онлайн-сервісів АТ “Дніпрогаз” на оновленій  багатофункціональній платформі 104.ua. Зручний інтерфейс нового “особистого кабінету”, оплата в “один клік”, можливість автоматичної передачі обсягів спожитого газу та багато інших корисних функцій вже чекають на Вас. 

Нагадуємо, що крім “особистого кабінету” передати показання лічильника, cплатити за доставку газу та дізнатись інформацію за своїм особовим рахунком можна через мобільні додатки 104 Mobile (для Android) і 104 Mobile Light (для iOS), у чат-ботах 7104ua в Viber та ua7104_bot  у Telegram, або зателефонувавши до Контакт-центру АТ «Дніпрогаз» за номерами 056-78-78-104 або 067-62-63-104.

Слідкуйте за новинами АТ “Дніпрогаз” на офіційному сайті та на сторінці в мережі Facebook, адже незабаром Вас чекають нові акції та приємні подарунки!

Бажаємо щасливого Нового року!

Поделиться: