У Дніпрі продовжують контролювати скиди небезпечних речовин у водойми

Редакция "Наше мiсто"
    -
У Дніпрі продовжують контролювати скиди небезпечних речовин у водойми

У Дніпрі продовжують контролювати скиди небезпечних речовин у водойми. Так, у місті взяли проби за трьома локаціями: вулиця Січеславська Набережна, 7 та 19-Д, а також вулиця Амур-Гавань, 11.

«Ми постійно контролюємо скиди дощових вод мережами зливової каналізації у правобережній частині міста. Подібні дослідження дозволяють оцінити стан водойм та виключити можливість незаконних підключень до зливової каналізації», – розповів начальник управління охорони навколишнього середовища департаменту екологічної політики міської ради Ярослав Крисько.

Місцеву мешканку Вікторію стан річки пригнічує:

«У першу чергу винні люди, які скидають відходи до річки, тому необхідно посилювати контроль і покарання за її забруднення».

Відібрані проби направлять на дослідження у Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України.
Також Ярослав Крисько нагадав, що у Дніпрі є спеціальний проєкт «Будівництво очисних споруд у місцях скиду поверхневого стоку у річку Дніпро з урахуванням відновлення та розвитку дощової каналізації Правобережної частини міста». Реалізація останнього попередньо запланована на 2022 – 2025 роки.

Поделиться: