«Тепер ми платимо за тепло в оселі, а не за холод»: у Дніпрі продовжує діяти програма «Енергоефективна оселя»

Редакция "Наше мiсто"
    -

У Дніпрі діє програма фінансової підтримки ОСББ, ЖБК і власників одно- та двоквартирних житлових будинків «Енергоефективна оселя» на 2018 – 2022 роки». Завдяки їй мешканці можуть зекономити на утепленні своїх домів.

«ОСББ «Панікахи 97» скористалося державною програмою «Теплі кредити», а місто компенсувало 30% вартості матеріалів для проведення такої модернізації. Голова правління також якісно провела свою роботу та у результаті будинок має оновлену систему опалення. А саме індивідуальний пункт опалення, який дозволяє балансувати усю систему і забезпечувати теплом весь будинок. Зазначу, що в керуванні система значно простіше. Тепер не потрібно нічого підкручувати, а все можливо зробити дистанційно за допомогою спеціального додатка», – розповів спеціаліст відділу по роботі з ОСН, ОСББ та ЖБК Владислав Макарець.

Голова правління ОСББ «Панікахи 97» Вікторія Галігузова згадує, що довгий період мешканці будинку потерпали від незбалансованого опалення: «Раніше квартири на верхніх поверхах перегрівалися, а на нижніх навпаки було занадто холодні. Наш будинок 14-поверховий, і у зв’язку з тим, що деякі мешканці самостійно переобладнували систему опалення виникало таке незбалансування. Нова система дозволила розв’язати цю проблему. Окрім цього, ця система має режим погодного регулювання, що дозволяє значно економити. Я сім років мріяла встановити таку систему, але без програм «Теплі кредити» та «Енергоефективна оселя» це було неможливо».

Місцева мешканка Алла, яка живе у цьому будинку на другому поверсі вже майже 30 років, згадує, що раніше взимку в її квартирі було дуже холодно: «Я дуже задоволена, що у нас з’явилася можливість встановити таку систему. Тепер я розумію, що ми платимо за тепло в оселі, а не за холод».

Поделиться: