70% дніпрян, які захворіли на COVID-19, вже подолали хворобу, — департамент охорони здоров’я населення Дніпровської міськради

Редакция "Наше мiсто"
    -

Станом на 19 листопада в Дніпрі зареєстровано 14 035 випадків захворювання на COVID-19, у той же час одужали 9 789 людей. Таким чином, за весь час із загальної кількості захворілих у місті майже 70% подолали хворобу. Про це під час брифінгу повідомила головна спеціалістка відділу первинної медичної допомоги департаменту охорони здоров’я населення ДМР Тетяна Мартиненко.

На сьогодні 3 560 пацієнтів лікуються амбулаторно, в стаціонарах знаходяться 686.

У місті продовжують працювати мобільні бригади з ПЛР-системою. Вони здійснили 6 582 виїзди та обстежили 45 396 осіб.

«Перенесене захворювання COVID-19 не гарантує вироблення повного імунітету, тобто можливе повторне зараження та розвиток хвороби. Тяжкість проявів може бути як на рівні першого епізоду, так і може бути у більш тяжкій формі. Тому рекомендується незалежно від отриманих раніше результатів тестів на коронавірус постійно вживати запобіжних заходів для запобігання зараження: носити маски, дотримуватись дистанції, проводити гігієну рук. Для зміцнення загального імунітету рекомендується регулярна фізична активність, повноцінне харчування, прогулянки на свіжому повітрі», — зазначила Тетяна Мартиненко.

Поделиться: