Борис Філатов: «У наступні періоди до співфінансування ОСББ включатимуть також програми на капітальний ремонт ліфтів у їхніх будинках»

Редакция "Наше мiсто"
    -

У Дніпрі протягом п’яти останніх років меру Борису Філатову вдалося налагодити продуктивний діалог з представниками ОСББ та ЖБК. Сторони тепер дійсно чують одне одного, а місто завжди йде назустріч самоорганізованим громадянам і надає системну підтримку їхнім ініціативам.

«Як мешканка міста, я вважаю, що в нас є міська влада, з якою нам пощастило. Ми бачимо результати дій — від нових тролейбусів, освітлення і безпечних перехресть. З ОСББ є діалог і взаємозв’язок. Це дуже важливо. Філатов чує наші проблеми, ми можемо достукатися. Потрібно продовжувати цей діалог і цей зв’язок», — повідомила глава правління ОСББ «Слави, 8» і голова ОСББ «Дорошенко, 14» Галина Мороз.

Так, до 2016 року ОСББ були фактично рудиментом департаменту ЖКГ. Нині ситуація змінилася докорінно. За чотири роки місто допомогло в проведенні понад 2,5 тис. ремонтів у таких будинках. Також Дніпро – єдине українське місто, де навчання керуючих ОСББ і ЖБК фінансують за рахунок муніципального бюджету. У місті діє низка програм фінансової підтримки ОСББ та ЖБК. І саме вони є фундаментом розвитку для об’єднань. Надто тих, що були створені нещодавно, переконаний голова ОСББ «Паршина, 6» Олександр Вільчаковський: «Сподіваюся, нинішня влада  і далі буде продовжувати з нами працювати. Нам необхідна ця комунікація. Ми хочемо і далі поглиблювати цю роботу».

Представники ОСМД і ЖБК Дніпра наголошують, що завдяки комплексній підтримці з боку мера Філатова у їхніх будинках вдалося досягнути якісних змін, тож потрібно будь що продовжувати йти цим шляхом.

Міський голова Борис Філатов зауважує, що  одним із найбільших досягнень у його першу каденцію є лідерство Дніпра за програмами підтримки ОСББ в країні, зокрема, що стосується співфінансування. «Ми провели для цього велику та системну роботу. Ми плідно співпрацювали з ОСББ. Нині ми розуміємо, що подальші перспективи стають все більш реальними. Так, після ухвалення міського бюджету на 2021 рік, на програми співфінансування ОСМД буде виділено більше коштів, ніж у попередні періоди», — сказав Борис Філатов. Він також додав, що в наступні періоди до співфінансування ОСББ включатимуть також програми на капітальний ремонт ліфтів у їхніх будинках.

Поделиться: