Сучасний благоустрій, дитячі та спортивні зони — у міськраді презентували проєкт будівництва нового скверу на ж/м Парус-2

Редакция "Наше мiсто"
    -

У Дніпровській міській раді презентували проєкт будівництва нового скверу на ж/м Парус-2 по вул. Гідропарковій, 1. Це буде цілком сформована рекреаційна територія з різними зонами відпочинку та дозвілля.

«Мешканці цього мікрорайону звернулися до міської ради щодо благоустрою території, на місці якої нині пустир. Вдячні міському голові Борису Філатову, який ініціював створення там нового скверу в рамках загальної міської концепції облаштування рекреаційних зон у різних районах міста. Таким чином, і у мешканців житлового масиву Парус з’явиться новий сквер з упорядкованою територією, де зможуть відпочивати містяни всіх вікових категорій», — підкреслив депутат міськради Северин Маринчук.

За словами головного архітектора Дніпра Дмитра Волика, проєктні рішенні щодо створення нового скверу цілком відповідатимуть потребам як дітей, так і дорослих: «Не дивлячись на великі зелені масиви гідропарку, повноцінно урбанізованих рекреаційних зон на ж/м Парус нема. Фактично робимо для цього перший крок. Загалом проєкт виконаний у загальних тенденціях, які застосовуємо й на інших рекреаційних територіях. Словом, формуємо сучасне урбанізоване середовище –  достатньо озеленене, при цьому з високим рівнем благоустрою».

Зі свого боку, розробниця проєкту з будівництва нового скверу, архітекторка Олена Собко зазначила: «Його буде створено на території близько 0,5 га. Серед іншого там облаштуємо декілька дитячих майданчиків для дітлахів різного віку, зони відпочинку, а також для занять спортом на вуличних тренажерах та гімнастичних знаряддях. По всій території скверу будуть пішохідні доріжки, зовнішнє освітлення, лави, крісла, газон, а також висаджено багато квітів, кущів, оскільки дерев там вдосталь. Застосовуватимемо сучасні, безпечні матеріали».

Під час презентації проєкту мешканці вул. Гідропаркової запропонували розглянути можливість зв’язати територію скверу в єдину дорожньо-транспортну мережу.

«Якщо буде така можливість, ми її розглянемо і внесемо певні корективи у проєкт», — пояснив іще один проєктант Андрій Протосеня.

Голова ОСББ «Гідропаркова-1» Оксана Свиридоненко додала: «Приємна новина для всіх нас, мешканців ж/м Парус, що у нас з’явиться новий сквер. Те місце, де його планують зробити, — є цілком логічним. Там простора територія, де вже є багато дерев. Коли, власне, її по-сучасному упорядкують, зроблять різні зони для відпочинку, дитячі та спортивні майданчики, буде повноцінна рекреаційна зона. Дуже добре, що міська влада турбується про мешканців абсолютно всіх районів міста і облаштовує місця відпочинку не лише в центрі, а й у передмісті. Так і має бути, щоб у пішій доступності можна було прогулятися, провести дозвілля абсолютно всім».

Поделиться: