У Дніпрі триває осіння обрізка та омолодження дерев

Редакция "Наше мiсто"
    -

У Дніпрі за перше півріччя обрізано та омолоджено майже 4 800 дерев. Їх обрізають навесні до розпукування бруньок та восени – після опадання листя. А сухі гілки дерев – упродовж року в міру виявлення. Про це під час прямої телефонної лінії 11 листопада розповів директор КП «Міськзеленбуд» Олег Плітченко.

За його словами, спеціальна комісія при департаменті благоустрою та інфраструктури міськради після відповідного обстеження вирішує, які дерева слід обрізати чи омолодити.

«Такі заявки надходять від мешканців через єдину гарячу лінію або безпосередньо до департаменту. Далі комісія включає у графік обстежень адреси, виїжджає на місця і проводить обстеження дерев, на основі чого і надає висновок – обрізати, омолодити чи видалити ті чи інші дерева у разі виявлення їх фаутними або аварійними. Самі бригади «Міськзеленбуду» чи підрядних організацій, які теж проводять такі роботи, самостійно нічого не вирішують. Вони проводять ті чи інші роботи, маючи відповідні дозвільні документи, зокрема й завдання, де прописано адресу виконання робіт, характеристику на кожне дерево, з яким працюватимуть – його порода, діаметр й необхідний вид робіт», — зазначив Олег Плітченко.

Він також нагадав, що після комісійного обстеження тих чи інших дерев на них залишають відповідні позначки: † (видалення), О (обрізка), — (омолодження).

Поделиться: