«Філатов зробив для наших дітей найкращі умови», — дніпряни із захопленням розповідають про оновлення спортивної інфраструктури

Редакция "Наше мiсто"
    -

Мешканці Дніпра радо відзначають якісні зміни в спортивній інфраструктурі міста. Кажуть, що протягом останніх років насправді якісно опікуються цим питанням — щоб діти та молодь мали всі можливості для розвитку спортивних талантів і головне — розуміли важливість здорового способу життя. Важливим тут є облаштування спортивних і тренажерних майданчиків, а також міні полів у кожному мікрорайоні. Люди в місті переконані — Дніпро будується з любов‘ю.

Мультифункціональне спортивне поле по вул. Софії Ковалевської 63,65 — одне з сотень, які облаштували за останні роки. Тут діти та молодь можуть грати в футбол і в баскетбол — адже майданчик обладнаний усім необхідним.

«Нас чують, дослухаються до наших прохань. Ми хотіли, щоб із нашим пустирем тут щось зробили хороше. І от — нам влаштували таке чудове поле. Дітям є де грати. І вони тут у безпеці», — захоплено розповідає мати двох юних футболістів Ксенія. 

Самі спортсмени теж задоволені новим міні полем. Тринадцятирічний Тимур мешкає в сусідньому будинку та з шести років захоплюється грою у футбол. Хлопець переконаний, що грати тепер буде зручно: «Це хороше поле. М‘яч не вилітатиме. Раніше взагалі не було таких полів. Це дуже добре, що їх почали будувати, що про нас почали турбуватися». 

Його колега по полю Даниїл також радіє змінам у своєму дворі. «Поле хороше, спасибі тим, хто побудував його. Раніше грали на поганому полі», — задоволено відзначає юний футболіст.

«Дякуємо Борису Альбертовичу. Син грає тут, діти грають. Усі задоволені», — додає місцевий мешканець Юрій Самарський. 

Підрядник будівництва розповідає, що для зведення майданчику використали більшість матеріалів саме вітчизняного виробництва, а кольори та стиль погоджували з головою тутешнього ОСББ.

«Ми раді, що в цьому місті ми маємо змогу будувати якомога більше таких полів. Щоб діти могли грати та розвиватися», — наголошує підрядник.

Продовжувати розвиток спортивної інфраструктури в Дніпрі не припиняли навіть в умовах карантину.

«Якщо зробити ретроспективу, то протягом останніх років міська влада розмістила на території міста 759 тренажерних, воркаут і дитячих майданчиків, а також футбольних і баскетбольних полів. Ми чимало зробили для якісної зміни спортивної інфраструктури. Не говорячи вже про такі масштабні проєкти, як стадіон ім. Петра Лайка та комплексний ремонт дитячої спортивної школи №3», — зазначив мер Дніпра Борис Філатов.

Він також закликав містян берегти такі спортивні локації та загалом дбайливо ставитися до міського майна, адже воно належить насамперед їм самим.

Поделиться: