У Дніпрі для слухачів «Університету третього віку» відбулася екскурсія в Ботанічний сад

Редакция "Наше мiсто"
    -
У Дніпрі для слухачів «Університету третього віку» відбулася екскурсія в Ботанічний сад

У Дніпрі в рамках міської комплексної програми з озеленення міста, яку ініціював міський голова Борис Філатов, та декадника #Дніпро_квітучий для слухачів «Університету третього віку» провели екскурсію в Ботанічному саду ДНУ. Люди «елегантного» віку побачили колекцію із 3500 рослин з усього світу, у тому числі зникаючи види.

«Любов до природи не знає віку, і її стан завжди усіх цікавить. У нашому місті, враховуючи промислово-транспортну завантаженість, це питання особливо актуальне. На екскурсії слухачі «Університету третього віку» ознайомилися з унікальною колекцією Ботанічного саду ДНУ», — розповів заступник начальника управління охорони навколишнього середовища департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Олексій Міхєєв.

Екскурсію проводив директор Ботанічного саду ДНУ Анатолій Кабар, який ледь встигав відповідати на усі питання зацікавлених слухачів:

«У мене було таке враження, що це люди шкільного віку. Вони були надзвичайно допитливі, рухомі та оптимістичні. Їх цікавили і лікарські рослини, і декоративні, і взагалі історія Ботанічного саду. Також я розповів і показав лікарські рослини і їх застосування в побуті».

Спеціалістка управління з питань розвитку соцзахисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Юлія Довгалюк зазначила, що екскурсія стала можливою у партнерстві з департаментом екологічної політики.

«Добре, що вона проходила на свіжому повітрі. У період карантину людям похилого віку також хочеться кудись виходити й вести активний спосіб життя. В цьому випадку подібні пізнавальні прогулянки на свіжому повітрі мають бути. Сподіваємося, що подібні екскурсії відбуватимуться і далі. Нам приємно, що люди «золотого» віку так цікавляться природою», — додала Юлія Довгалюк.

Деякі слухачі «Університету третього віку» відвідали Ботанічний сад вперше і залишилися задоволені екскурсією. Так, Любов Лещенко здивована побаченим:

«Враження важко описати словами. Ми дізналися багато цікавого. Прогулянкою на свіжому повітрі ми залишилися задоволені. Вдячні за організацію екскурсії».

Тетяна Гарбузова вже давно відвідує «Університет третього віку», а у Ботанічному саду також вперше:

«Мені б хотілося подякувати за пізнавальну екскурсію. Інформації було дуже багато, хоч і не вся, але вона залишиться у нас в пам’яті. Все дуже добре і настрій у нас гарний. Дякую за це «Університету третього віку» і особисто Борису Філатову».

Людмила Кузьміна потрапила на екскурсію випадково: «Я лише чула про Ботанічний сад. Тут виявляється така краса, і різноманітні рослини зібрані з усього світу. Не дивлячись на те, що вже жовтень – усе цвіте. Дякую за чудову можливість так цікаво провести день. Таке багатство нашого міста має бути відомим усім. Пізнавати – це корисно».

Поделиться: