У Дніпрі ЄС презентувала кандидатів в депутати на майбутніх місцевих виборах

Редакция "Наше мiсто"
    -
У Дніпрі ЄС презентувала кандидатів в депутати на майбутніх місцевих виборах

У Дніпрі Європейська Солідарність презентувала кандидатів в депутати на майбутніх місцевих виборах. Лідер політичної сили Петро Порошенко в інтерв*ю ЗМІ Дніпра відповів на  актуальні питання, що хвилюють суспільство

Про кандидатів від ЄС на місцевих виборах у Дніпрі

— У команді ЄС, що йде на вибори до місцевих рад — Герой України, генерал-лейтенант Михайло Забродський, який очолював 95-ю бригаду, був у найскладніших точках під час АТО/ООС. Він йде першим номером списку ЄС до обласної ради. Михайло — народний депутат, людина з європейською освітою, досвідчений політик.

У Дніпрі ЄС презентувала кандидатів в депутати на майбутніх місцевих виборах

На посаду міського голови Дніпра від ЄС йде Тетяна Ричкова — волонтер, яка разом з чоловіком з 2014 р. допомагала Українській армії. У 2016 р. дніпряни обрали її народним депутатом. Вона була одним з найкращих парламентарів у ВР минулого скликання.

Пишаюся тим, що саме велика кількість волонтерів, добровольців — дніпрян, яким Таня допомагала — вийшли з ініціативою, щоб саме її Європейська Солідарність висунула на посаду міського голови Дніпра.

Петро Порошенко, лідер ЄС:

«Об*єднанная наших місцевих осередків з потужною фракцією ЄС в Раді — це запорука нашої  ефективноъ діяльності»

Про можливий реванш проросійських сил та здачу владою інтересів держави

— Реванш вже почався! Дякую тим патріотам, хто встановлює «червоної лінії» для нинішньої влади. Влада каже — треба припинили стріляти. Навіть заборонили українським воїнам, що знаходяться під ворожим вогнем, стріляти у відповідь. Інакше — штраф. Ми підвищували грошове забезпечення військових, а вони збираються їх штрафувати!  Це означає виставити людей на смерть. Неприпустимо, щоб постраждали наші люди!


Петро Порошенко, лідер Європейської Солідарності

У Дніпрі ЄС презентувала кандидатів в депутати на майбутніх місцевих виборах

Реакція влади на критику — звинуватити в усьому Порошенка, звинуватити місцеве самоврядування і Філатова, відмовитись від місцевих виборів”


Про досягнення Європейської Солідарності

— Європейська Солідарність об*єднує волонтерів, ветеранів, військових, і не тільки.  Наша політична сила пишається тим, що ми були авторами низки найважливіших реформ: децентралізації, реформи державних закупівель, створення антикорупційної інфраструктури. Ми робимо ключову річ — рухаємо Україну до Європейського Союзу.


В нас було два ключові пріоритети: ми створили нову Українську армію і успішно запустили децентралізацію.

У Дніпрі ЄС презентувала кандидатів в депутати на майбутніх місцевих виборах

Децентралізація авторства Порошенка — це владні повноваження: ми передали їх громадам, ї вони вирішують на свій розсуд. Нагадаю, децентралізація збільшила бюджети розвитку громад у 5-7 (!) разів, а по окремих громадах Дніпропетровської області — навіть у 20 разів.

Про помилки та провали нинішньої влади

— Тільки вони прийшли до влади — почалося падіння економіки — ще у листопаді-грудні, задовго до пандемії. При цьому вони забрали гроші Українського культурного фонду, українського кіновиробництва, бібліотечної справи, Нової української школи — забрали в усіх напрямків гуманітарного розвитку.

А ще у — витягли гроші з кишень у громад!  Вони забрали гроші у вас, шановні дніпряни, поки що — 2 млрд грн. Забрали з Фонду регіонального розвитку. Скоротили кошти на місцеве самоврядування та соціальні програми. Бо такі їх пріоритети — люди їм не потрібні.

А куди спрямували? Закупили медикаменти для лікарень? Ні! Вони після початку пандемії розпродали за безцінь маски, що зберігалися на складах. У березні вони поклали економіку, зруйнувавши весь дрібний бізнес — закрили крамнички, кафе, перукарні. Ніякої компенсації підприємцям не запропонували. Проте хапали людей, які виходили на свіже повітря у парки.

У Дніпрі ЄС презентувала кандидатів в депутати на майбутніх місцевих виборах

Натомість я і моя команда запропонували допомогу лікарням: привезли 150 тисяч захисних костюмів, яких не було ніде, налагодили їх виробництво в Україні. Закупили нові апарати штучної вентиляції легенів, завезли сучасні мобільні рентген-апарати. І надалі будемо робити все, щоб захистити людей та лікарів.

Влада не скористалася паузою у 4 місяці. Вони не підготували лікарні. Зараз людям із запаленням легенів масово відмовляють у шпиталізації.  А коли Україна вийшла на друге місце за кількістю смертей у Європі, влада каже: “Ми не знаємо, що робити далі. Не знаємо, як зупинити пандемию”.

Проте влада спрямувала кошти з “коронавірусного фонду” на корупційне дорожнє будівництво, де ціна за погонний кілометр на 40% вища, аніж було раніше, за роботи моєї команди. Це — відкати, пряма корупція. Вони набивають собі кишені під час пандемії і під час війни.

Єдина потужна сила, яка протистоїть цьому — Європейська Солідарність, справжній «парламентський спецназ». Тільки ми захистили процеси децентралізації та видатки на цю сферу, тільки ми будемо захищати український інтерес проти дій влади.

Ми усі маємо об*єднатися, щоб захистити Україну, і  в першу тут — у Дніпрі та в Дніпропетровській області

Поделиться: