Депутати Дніпра звернулися до Президента, Верховної ради України та Кабміну з проханням захистити спрощену систему оподаткування

Редакция "Наше мiсто"
    -
Депутати міської ради пропонують прийняти законопроєкти, що пожвавлять бізнес-активність існуючих ФОП і створять підстави для довіри підприємців

Депутати міської ради пропонують прийняти законопроєкти, що пожвавлять бізнес-активність існуючих ФОП і створять підстави для довіри підприємців до фіскальних органів та їх упевненості в законодавчій стабільності. Саме таке звернення вони направили до Президента, Верховної ради та Кабінету Міністрів України з пропозицією внести зміни до відповідних законів.

«Законопроєкти набувають надважливого значення, особливо після карантину. Вони дозволять стимулювати вихід з тіні «сірих підприємців», збільшити надходження до місцевих бюджетів. Окрім цього, це сприятиме зростанню самозайнятості та створенню нових робочих місць. Також це стимулюватиме встановлення терміналів та збільшення безготівкових розрахунків», — йдеться в зверненні.

Депутати Дніпра зазначають, що ухваленні зміни урегулюють довільне ведення звітності в будь-який спосіб та інші питання, що дозволять зняти соціальну напругу з ФОП.

Поделиться: