В Днепре троллейбусный маршрут №12 возобновляет свою работу: подробности

Ксения Куземко
    -

В Днепре завершилась реконструкция тяговой подстанции №17, что на ж/м Победа. И уже сегодня стартует подготовка к запуску, которая будет длиться 3 дня. В ночь с 31 августа на 1 сентября состоятся последние тестирования контактной сети. Об этом сообщает «Наше місто» со ссылкой на Департамент транспорта и инфраструктуры в г. Днепр.

Жители ж/м Победа ждали восстановления троллейбусного маршрута №12 по привычному маршруту. И ​​вот уже 1 сентября троллейбусы поедут к бульвару Славе.

Отметим, что троллейбусы для Приднепровска уже на финальной стадии заводских испытаний. На видео один из них в Луцке тестируется на прочность аккумуляторных батарей с уникальной для Украины технологии супер-конденсаторов.

Тролейбус до Придніпровська та Перемоги

**Легкий шлях до Слави!**Ні, ми не оголошуємо про набір на тренінг. Ми інформуємо — реконструкція тягової підстанції №17, що на ж/м Перемога, завершена! І вже сьогодні стартує підготовка до запуску, яка буде тривати 3 дні. В ніч з 31 серпня на 1 вересня відбудуться останні тестування контактної мережі.Ми разом з мешканцями ж/м Перемога чекали відновлення тролейбусного маршруту №12 за звичним маршрутом і ось… Вже 1-го вересня діти підуть до школи, а тролейбус до бульвару Слави.P.S. І ще трохи гарних новин перед вихідними — тролейбуси для Придніпровська вже на фінальній стадії заводських випробувань! На відео один з них у Луцьку тестується на міцність акумуляторних батарей з унікальною для України технологією супер-конденсаторів (іоністорів). Це перші тролейбуси АКСМ з дніпровським брендуванням. Наче круто! Як вам?Слідкуйте за актуальною інформацією на ФБ-сторінці, офіційному телеграм каналі (@DepTransDMR) та сторінці в Instagram ( instagram.com/dniprotransdep ).

Опубліковано Департамент транспорту та інфраструктури м. Дніпро Пʼятниця, 28 серпня 2020 р.
Поделиться: