У Дніпрі до Дня Незалежності України відбувся шестигодинний концерт

Валерия Доброта
    -

На Фестивальному причалі відбулася шестигодинна святково-розважальна програма «З днем народження, Україно!» до Дня Незалежності України.

«Разом з усіма громадянами України ми святкуємо 29-у річницю Незалежності нашої держави, і багатотисячна армія культури Дніпра дарує шестигодинний концерт. У святковій програмі беруть участь найкращі творчі колективи. Зважаючи на складну ситуацію з пандемією ми врахували усі рекомендації головного санітарного лікаря України та відповідно до них проводимо концерт та святкуємо головне свято країни», — розповів начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

Так, вхід на концерт є вільним для всіх охочих дніпрян. В умовах загальнодержавного карантину на Фестивальному причалі забезпечено всі умови для безпечного відпочинку містян. Для перегляду концерту створили імпровізовану залу, яку огородили. На вході розташовані сатінайзери, а також усім глядачам вимірюють температуру. Окрім цього, стільці розташовані зі збереженням безпечної дистанції у півтора метра.

Дніпряни задоволені та вдячні, що в місті до Дня Незалежності України організовано такий масштабний концерт.

«Мені дуже подобається, і я підтримую проведення таких заходів у місті. Концерт дуже приємний, і я вважаю, що на сцені виступають майбутні «зірочки» України», — поділилася своїми враженнями Василіса Кравець.

Дніпрянин Дмитро Калініченко задоволений заходом, його засмучують лише обмеження у зв’язку з карантином: «Дуже добре, що навіть у таких умовах, коли концертів майже не відбувається, в середмісті є можливість послухати кращі творчі колективи Дніпра. Моя дитина щаслива, і тому я — за подібні заходи».

На думку дніпрянки Марини Коваленко, дуже добре організована святково-розважальна програма: «На одній сцені зібрані кращі колективи Дніпра, які своїми яскравими виступами підіймають настрій. У такий важкий період для країни подібні заходи вкрай важливі».

У концерті взяли участь: шоу-гурт «Маестро», театр пісні «БІС», танцювальний клуб «Транс Денс», вокальний гурт «Чарівні мавки». Закінчувати програму буде оркестр військ оперативного командування «СХІД» та вокально-хореографічний ансамбль «Юність Дніпра».

Поделиться: