Програма «Безпечна школа»: вчимося користуватися новим електронним сервісом

Редакция "Наше мiсто"
    -
Програма «Безпечна школа»: вчимося користуватися новим електронним сервісом

У Дніпрі діє сучасна комплексна програма «Безпечна школа».  З одного боку, це — турнікети, камери відеоспостереження та охоронна сигналізація, встановлені в школах міста задля безпеки дітей, а з іншого – автоматизація шкільних процесів задля зручності. Про це під час прямої телефонної лінії 19 серпня повідомив спеціаліст департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Артем Трапезніков.

«В системі «Безпечна школа» є різні модулі для дітей, батьків та вчителів. По-перше, в електронну систему будуть заносити домашні завдання, розклад уроків, а також оцінки. Їх  батьки зможуть перевіряти в будь-який момент та стежити за тим, як навчається дитина. По-друге, в кожного школяра має з’явитися новий сучасний електронний учнівський квиток. Він буде пластиковим та персоналізованим. Окрім інших переваг, учнівський дозволить дітям їздити безкоштовно в електротранспорті та із 25%-ою знижкою в автобусах та маршрутках. До того ж прикладання квитка до турнікету фіксуватиметься в школі, а батьки отримуватимуть повідомлення на свій електронний носій про те, коли дитина прийшла до навчального закладу та коли пішла з нього», — розповів Артем Трапезніков.

До переваг  системи слід також віднести електронне опитування серед батьків. Завдяки отриманим даним можна буде, наприклад, формувати меню в їдальнях та стежити за тим, що і як їдять діти. Завдяки системі «Безпечна школа» до уваги братимуться побажання батьків щодо художнього та фізичного виховання дітей, позашкільних занять, екскурсій та особливих потреб дітей.

У системі «Безпечна школа» потрібно зареєструватися. Зробити це можна, скориставшись  комп’ютером або іншим електронним пристроєм.

Якщо такого немає, то потрібно звернутися до класного керівника чи директора школи та заповнити анкету в паперовому вигляді. Під час реєстрації необхідно мати документи, що посвідчують особу та їхні копії.
Детальну інформацію про програму «Безпечна школа» та способи реєстрації можна знайти на сторінці департаменту гуманітарної політики у Fasebook та у Telegram
Зареєструватися можна на сайті

Поделиться: