У Дніпрі тривають планові роботи з висаджування квітів

Редакция "Наше мiсто"
    -

Міська влада Дніпра продовжує роботи з озеленення міста. Наразі розпочали весняне висаджування рослин. Так, на Січеславській Набережній з’явиться 16 тисяч квітів.

«Ми продовжуємо висаджувати літні квіти згідно з розробленим КП «Міськзеленбуд» проєктом. Асортимент рослин традиційний, і тому щороку вони з’являються у місті одні й ті самі, а відрізняються лише кольором. Так, відповідно до проєкту, квіти формують на клумбах у вигляді різних візерунків», – розповіла начальниця виробничого відділу КП «Міськзеленбуд» Дніпровської міської ради Катерина Редько.

Роботи розпочалися минулого тижня і завершаться до першого травня. Привезені у спеціальних контейнерах із Львівської області рослини, уже оброблені добривом та з міцною кореневою системою.

Озеленювальниця Тамара Побігай, що вже 39 років працює з рослинами, розповіла: «Останніми роками у нас дуже гарні квіти по усьому місту. Вони добре ростуть – доглядаємо ми за клумбами щотижня».

Усього по місту заплановано висадити 65 тисяч квітів. Серед них: тагетис помаранчевий і лимонний, різнокольорові петунії, герані, бегонії та сальвії.

Поделиться: