Заява прес-служби міськради Дніпра з приводу фейка про нібито погрози власникам домашніх тварин

Редакция "Наше мiсто"
    -

Інформація про нібито погрози власникам собак і вимоги примусової реєстрації тварин у КП «Зооконтроль» не відповідає дійсності. Скріншот із цими тезами, який оприлюднили у соцмережі Facebook, лише імітує допис міського голови Дніпра Бориса Філатова та має невідоме походження.

Звертаємо увагу також на те, що подібні висловлювання ніколи не публікувалися очільником міста ані на особистій, ані на офіційній сторінках. Така інформація також ніколи не розповсюджувалася жодним із управлінь і департаментів міської ради.

Шановні дніпряни, будь ласка, користуйтеся перевіреною інформацією з офіційних джерел. Зважайте на вимоги карантинних обмежень, котрі через епідемію коронавірусу з 6 квітня введені по всій території країни. Так, у роз’ясненнях, опублікованих на сайті Урядового порталу, йдеться про те, що вигулювати домашніх тварин на вулиці можна не більше ніж удвох, а у парках і скверах – лише однією людиною.

Шановні представники ЗМІ, будь ласка, перевіряйте дані, які ви отримуєте. Надто коли це може призвести до розхитування ситуації у місті.

Ещё больше новостей после рекламного блока. Смотрите ниже 

Поделиться: