Дистанційна освіта під час карантину у Дніпрі

Валерия Доброта
    -
Дистанційна освіта під час карантину у Дніпрі

Дніпро – єдине місто України, де створено низку відеоуроків з усіх базових предметів навчального процесу. Аби їх використовувати – до нас уже звернулося декілька всеукраїнських сервісів, повідомляє прес-служба міськради.

«Наші відеоуроки – найкращі в країні. Проводять їх досвідчені спеціалісти, зокрема кандидати історичних, педагогічних наук, методисти та директори шкіл», – розповіла директорка департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Ксенія Сушко.

Так, у співпраці з каналом «Дніпро ТV» реалізовано програму для старшокласників у рамках проєкту Бориса Філатова «Школа онлайн». На «11 каналі» транслюють уроки для 3-х та 4-х класів, також їх можна подивитись на YouTube. Наразі вже існує домовленість з «34 телеканалом» для створення відеоуроків для 5-х, 6-х і 7-х класів. Розклад занять буде розміщено на сторінці Facebook департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, а також на сторінках телеканалів.

«Це дозволить нам працювати у карантинному режимі та підготуватися до підсумкових атестацій і наздогнати шкільну програму. Щодо онлайн-сервісів, то вони мають усі новації, щоб освітній процес не зупинився і відповідав законодавчим нормам і вимогам сьогодення», – зазначила Ксенія Сушко.

Представниця батьківської ради при міському голові Дніпра Яна Ушакова наголосила на самоорганізації: «На сайті нашої школи є розділ «Дистанційне навчання». Там розміщена уся необхідна інформація для продовження навчання на карантині. Для швидкої комунікації з учнями вчителі створили групи у месенджерах. Таким чином діти мають змогу виконувати дистанційно завдання і отримувати за це оцінку».

У разі продовження карантину очікуються рекомендації міністерства щодо правил виставлення оцінок.

Поделиться: