Заклади масового скупчення людей — на карантині; у супермаркетах, кафе і транспорті підвищать заходи безпеки, — комісія ТБНС

Редакция "Наше мiсто"
    -

За постановою Кабінету Міністрів про запровадження в Україні карантинного режиму із 16 березня у Дніпрі, як і в багатьох інших містах, призупинять роботу кінотеатрів, театрів, а також інших громадських закладів, де одночасно може перебувати велика кількість людей.

Це — превентивні заходи, що мають убезпечити містян від захворювання на коронавірус.Обмеження не стосуватиметься супермаркетів і роботи громадського транспорту.

Утім співробітники торгових центрів, водії та кондуктори повинні мати індивідуальні засоби захисту — медичні маски. Триватиме і регулярна санітарна обробка транспорту, а також ліфтів і під’їздів будинків. Закладам громадської сфери варто дотримуватися рекомендацій Дніпровського міського відділу лабораторних досліджень.

«Ми не можемо не виконувати розпорядження Кабміну. Тож наша комісія має визначити подальші дії для Дніпра в цьому контексті», — зазначив голова міської комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на її засіданні у четвер, 12 березня.

Як відомо, за постановою уряду від сьогодні усі (незалежно від їхньої форми власності та сфери управління) навчальні заклади повинні піти на тритижневий карантин.

Йдеться про дитсадки, школи, позашкільні гуртки, заклади професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти.

У переліку також дитячі спортивні школи — крім проведення навчально-тренувальних занять спортсменів (групи базової підготовки більш ніж трьох років навчання, групи спеціалізованої підготовки та групи вищої спортивної майстерності), які готуються до участі в офіційних спортивних змаганнях міжнародного та всеукраїнського рівнів.

Спортивні заходи проходитимуть без глядачів. Масові заходи у комунальних закладах культури буде скасовано або перенесено. Це стосується також усіх заходів, в яких беруть участь понад 60 осіб.

Обмеження в роботі навчальних і громадських закладів діятимуть до 3 квітня включно.

Поделиться: