Как прокаженные: мама танцовщицы из Павлограда рассказала об эвакуации дочери (Видео)

Ксения Куземко
    -
Мама танцовщицы из Павлограда рассказала об эвакуации дочери

Галина Васильева мама эвакуированной из Уханя Анастасии Васильевой рассказывает, что дети очень устали, так как они больше суток добирались домой. Об этом сообщает «НМ» со ссылкой на UA: ДНІПРО.

Девушка из Павлограда. В Китай приехала работать танцовщицей с группой во второй раз. Должна была возвращаться в марте. По словам её мамы, когда люди начали болеть коронавирусом Анастасия не хотела возвращается в Украину. Поехала, ибо её группа уезжала.

«А здесь ребенок с таким столкнулась, я даже запретила ей новости смотреть. Они там все с телефонами, я сказала, чтобы новости ни в коем случае не смотрели. Потому что я представила себе, как это будет детям все это увидеть. Когда звонят в редакцию и говорят, что не надо их сюда везти. А куда их везти? На месяц? Простите, они здоровые люди. Мне обидно, и ребенку обидно, и всей семье. Как прокаженные, хотя они все здоровы. Никаких оснований бояться», — рассказала мать девочки.

Мама танцовщицы из Павлограда рассказала об эвакуации дочери

«Мы не знаем сколько нам еще ехать, мы даже не можем по карте понять, потому что нас везут по объездным путям. Мы сначала, когда уезжали, то показывало, что нам ехать 2-2,5 часа, в результате уже более 3 часов ездим, уже все устали, голодны. Нам раздали бутерброды и дали воды, покормили, как смогли», — рассказала дочь Галины Васильевой.

Галина Васильєва – мама евакуйованої з Уханя Анастасії Васильєвої

Галина Васильєва – мама евакуйованої з Уханя Анастасії Васильєвої. Дівчина – хореографиня з Павлограда. До Китаю поїхала працювати танцівницею з групою вдруге. Повертатися мала у березні. За словами її мами, коли люди почали хворіти на коронавірус, Анастасія не боялася заразитися і не хотіла повертатися в Україну. Поїхала, бо вся її група їхала. «Дуже діти втомилися, всі, хто їде в автобусі вже втомились, тому що більше доби вони вже добираються. Вранці мав сісти літак, їх мали розмістити, в принципі, якби все пройшло без проблем, то в обід вони вже мали гарячий обід їсти. А тут дитина з таким стикнулася, я навіть заборонила їй новини дивитись. Вони там усі з телефонами, я сказала, щоб новини ні якому разі не дивились. Тому що я уявила собі, як це буде дітям все це побачити. Коли телефонують в редакцію і кажуть, що не треба їх сюди везти. А куди їх везти? На Місяць? Вибачте, вони здорові люди. Мені прикро, і дитині прикро, і всій родині. Як прокажені, хоча вони всі здорові. Ніяких підстав боятися немає», – розповіла Галина Васильєва. При нас Галина Васильєва зателефонувала доньці, яка сьогодні прилетіла з Уханя. «Ми не знаємо скільки нам ще їхати, ми навіть не можемо по мапі зрозуміти, тому що нас везуть об’їзними шляхами. Ми спочатку коли виїжджали, то показувало, що нам їхати 2-2,5 години, в результаті вже більше 3 годин їздимо, вже всі втомилися, голодні. Нам роздали бутерброди і дали води, погодували, як змогли», – розповіла Анастасія Васильєва. Нагадаємо, сьогодні з Уханя до України прилетіли 27 іноземців та 45 громадян України. З них 16 – з Дніпропетровщини. Спочатку літак не зміг сісти у Харкові через туман. Після полетів на дозаправку у Київ, об 11:50 літак сів у Харкові. Там пасажирів та членів екіпажу обстежили лікарі – ні у кого ознак коронавірусу не виявили. Звідти кортеж вирушив до Нових Санжар на Полтавщині. Там у медцентрі українці та іноземці мають перечекати 14-денний карантин. Мешканці Нових Санжар заблокували трасу та влаштували пікет проти приїзду до них українців з Китаю. Пізніше трасу розблокували. Станом на 18:00 пікет триває.

Опубліковано UA: ДНІПРО Четвер, 20 лютого 2020 р.

Напомним, из Уханя в Украину прилетели 27 иностранцев и 45 граждан Украины. Из них 16 — с Днепропетровщины. Сначала самолет не смог сесть в Харькове из-за тумана. После полетел на дозаправку в Киев, в 11:50 самолет сел в Харькове. Там пассажиров и членов экипажа обследовали врачи — ни у кого признаков коронавируса не обнаружили. Оттуда кортеж отправился в Новых Санжар Полтавской области. Там в медцентре украинцы и иностранцы имеют переждать 14-дневный карантин. Жители Новых Санжар заблокировали трассу и устроили пикет против приезда к ним Украинские из Китая.

Поделиться: