Негода у Дніпрі: усі основні вулиці та магістралі розчищені від снігу, роботи тривають

Редакция "Наше мiсто"
    -
Усі основні вулиці та магістралі розчищені від снігу, роботи тривають

Через погіршення погодних умов на дороги Дніпра з вечора 5 лютого вийшло 130 одиниць спецтехніки. Серед них 71 піскорозкидувач з відвалами, 14 одиниць додаткової снігоприбиральної техніки, 20 навантажувачів, 15 самоскидів і 10 одиниць малої техніки для прибирання тротуарів і бульварів. Комунальні служби працювали усю ніч, тож станом на 9-ту ранку 6 лютого вже розчищено та оброблено протиожиледними матеріалами основні магістралі та вулиці міста. За інформацією департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради, за ніч на дороги комунальники висипали 1657 тонн піщано-соляної суміші.

Усі основні вулиці та магістралі розчищені від снігу, роботи тривають

Дорожнє покриття очищують та обробляють протиожеледними матеріалами відповідно до розроблених маршрутів. З четвертої ранку розпочаті роботи на тротуарах, зупинках громадського транспорту, пішохідних переходах, під’їздах до закладів охорони здоров’я. Наразі тривають роботи з обробляння протиожиледними матеріалами та розчищення від снігу внутрішньоквартальних під’їздів на житлових масивах.

Станом на 9:00 шостого лютого, на гарячу лінію міської ради надійшло понад 120 звернень щодо повалених через негоду дерев і більш ніж 150 звернень щодо обірваних мереж зовнішнього освітлення. Комунальні служби Дніпра працюватимуть без зупинок до остаточної ліквідації наслідків непогоди.

Читайте все новости по теме «Коронавирус Днепр» на сайте «Наше Місто»

Поделиться: