У Дніпрі активісти на руках внесли депутата-прогульника Мішалова в сесійну залу (відео)

Евгентий Гольдман
    -

18 грудня активісти ГО «Стоп корупції» принесли манекен із фотографією В’ячеслава Мішалова під стіни Дніпровської міськради, після чого занесли його на засідання. Імпровізованного екс-секретаря міськради одягли у костюм легендарного афериста Остапа Бендера. Флешмоб має на меті привернути увагу громадськості до головного депутата-прогульника, який вкрай несерйозно ставиться до своїх обов’язків, передає кореспондент «НМ».

«Пан Мішалов прогуляв 11 з 12 сесій міськради, знайти його виборці не можуть. Від ляльки точно більше користі, ніж від такого депутата», – коментують активісти.

Згідно з офіційним даними сайту Дніпровської міськради, з 12 сесій, що відбулися в цьому році, Мішалов був присутній лише на одній! А ще Мішалов – член комісії міськради з питань етики, материнства та дитинства. І тут ситуація ще цікавіша: у 2019 році депутат взагалі не відвідав жодного засідання цієї комісії. Згідно із законодавством, якщо депутат пропускає більше ніж 50 відсотків сесії, то у мешканців міста є право його відкликати.

https://www.facebook.com/stopcor.ua/videos/2372216749758133/

Джерело: СтопКор

Поделиться: