Обікрав школи – купив Rollex: досьє на Мішалова віднесли Зеленському

София Танченко
    -
Обікрав школи – купив Rollex: досьє на Мішалова віднесли Зеленському

Корупційна династія Мішалових у Дніпрі не цурається підзаробити як на шкільному інтернеті, так і на опалювальній оборудці з котельнями-привидами. Обурені ситуацією у місті-мільйоннику ветерани АТО вийшли на акцію «Мішаловський котел». Активісти б’ють на сполох, щоб не дати спустити цю справу на гальмах. Та чи почули їх у дніпровській мерії? Спробувала з’ясувати Марія Гураль.

Нагадаємо, кілька років тому міськрада Дніпра виділила 33 мільйони гривень на котельні для шкіл і дитсадків. Контракт на будівництво й обслуговування без тендера дістався фірмі батька В’ячеслава Мішалова. А обладнання вирішили придбати у колишньої дружини екссекретаря.

За котельні з бюджету сплатили авансом. Але у деяких освітніх закладах вони досі існують лише на папері. І це лише одна з безлічі мішаловських схем. Загальна сума наживи, лише за приблизними оцінками, сягає майже пів мільярда гривень. Тож події набули розголосу не лише у Дніпрі, але й далеко за його межами.

Обікрав школи – купив Rollex: досьє на Мішалова віднесли Зеленському

Для розв’язання проблеми протестувальники запропонували пану Мішалову продати його колекцію «котлів». Саме так у народі називають брендові наручні годинники.

«Ми подивилися декларацію пана Мішалова. І ось у людини наручний годинник, в народі їх називають «котли», так от у пана Мішалова близько 13 пар дорогих «котлів», середня ціна яких – 20 тисяч доларів», – зазначив голова ГО «Спільна варта» Олександр Золотнюк.

Активісти намагались потрапити й до офісу пана В’ячеслава, та на порозі їх зустрів охоронець бізнес-центру, який заявив, що ані Мішалова, ані заступників немає на місці. Та між іншим розповів, як саме Мішалову вдалось обікрасти дітей: мовляв, поділився з ким треба. Але протестувальників у мерії ніхто так і не почув та не вийшов до них. Сам В’ячеслав Мішалов вкотре уникає зустрічі з активістами та журналістами. Тож всю зібрану інформацію вони передали до правоохоронних органів.

«Ми все ж постараємося довести ситуацію до логічного завершення, щоб пана Мішалова залучити в котел правосуддя, і щоб не ми приходили до нього, а щоб наступного разу до нього прийшли силові структури», – наголосив голова ГО «Спільна варта» Олександр Золотнюк.

Окрім цього, мітингарі подали звернення до Офісу президента та пообіцяли й надалі відвідувати офіс дніпровського тендерного короля.

Джерело СтопКор

Поделиться: