У Дніпрі депутати затвердили комплекс заходів щодо закриття деяких комплексів сміттєвого полігона «Правобережний»

Редакция "Наше мiсто"
    -
У Дніпрі депутати затвердили комплекс заходів щодо закриття деяких комплексів сміттєвого полігона «Правобережний»

27 листопада депутати міської ради Дніпра під час чергової сесії затвердили комплекс заходів із закриття першого та другого пускового комплексу раціонального використання та зберігання побутових відходів «Правобережний». Відмітимо, що четвертий продовжить працювати, а закриття двох черг поліпшить екологічну ситуацію. Про це повідомляє «НМ» з посиланням на міську раду Дніпра.

Серед основних кроків – розробка проєкту рекультивації, визначення кошторису робіт. Майданчик прийматиме побутові відходи протягом 4-5 років. Четверта черга полігона «Правобережний» збудована з дотриманням усіх необхідних санітарних норм. Головна перевага нового майданчика – він знаходиться на відстані півтора кілометра від житлового сектора. Наразі тверді побутові відходи захороняють на другій черзі полігона.

депутати міської ради Дніпра

Відмітимо, що комплекс раціонального використання та зберігання побутових відходів «Правобережний» КП «Еко Дніпро» Дніпровської міської ради працює з листопада 2012 року і за весь цей час там виконано величезний обсяг робіт. Середній прийом відходів щодоби – від 1300 до 2000 тонн. Полігон обладнано спеціальними бентонітовими матами, дренажною системою, запашниками, які усувають неприємний запах, а також газовими гарматами для розгону птахів і сітками для вловлювання пакетів.

Нагадаємо, дніпровський полігон «Правобережний» вважається одним із найсучасніших в Україні. Таку оцінку дали в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Поделиться: