Ярош про обыск у Маруси Зверобой: так поступают лишь мерзавцы и враги Украины

Евгентий Гольдман
    -

Лидер Украинской добровольческой армии, экс-глава «Правого сектора» Дмитрий Ярош высказался об обыске у Маруси Зверобой. По словам Яроша, эти действия ни что иное, как война с патриотами Украины, — политическое преследование. Ярош подчеркнул, воевать с женщинами — низко, передает корреспондент «НМ».

Об этом лидер УДА написал на своей странице в Facebook.

«По-перше, воювати із жінками — ницо. Такі дії можуть проводити тільки мерзотники, під@р@си та вороги України.

По-друге, існуюча влада кожного дня втрачаючи свій рейтинг, війною з патріотами України, втрачає свою, і так не дуже високу, легітимність.

По-третє, все що зараз відбувається, нагадує мені спецоперацію Кремля, а отже потребує адекватних дій українського народу і патріотів у силових державних структурах.

По-четверте, я вже неодноразово заявляв про те, що революціонізацією ситуації в Державі скористається Путін та його маріонетки в Україні. Йдучи на радикальні заходи, патріоти мають це усвідомлювати, бо те, що зараз є владою, геть цього не розуміє. Вона — або дурна, або ворожа Україні.

По-п’яте, постійно циркулює інформація про можливе широкомасштабне вторгнення Московії в Україну. Вони до цього готуються щодня.
Отже, і ми маємо бути готовими. Розраховувати на Верховного головнокомандувача та новосформовані владні структури не приходиться.
Думаю, що більшість із цих владоможців створять уряд України у вигнанні, «відступивши» десь до Ізраїля…

Тому зараз, як ніколи, необхідно, нарешті, об’єднатися всім державницьким силам як позапарламентським, так і парламентським. Випрацювати чіткий план дій, сформувати структури, які в разі другого етапу нашої війни за Незалежність, зможуть контролювати ситуацію в Державі та відбивати широкомасштабне вторгнення ворога.

І останнє. Окремі легкопіхотні підрозділи УДА, тільки за останній тиждень, знищили декілька позицій ворога та ліквідували 2 терористів, снайпери УДА весь час «на полюванні» і також ліквідовують ворогів, наші «Госпітальєри» надають парамедичну допомогу українським воїнам на багатьох ділянках ліні фронту…

Ми не втомились від війни. Ми прагнемо Перемоги. І ми її отримаємо. Незалежно від того, хоче цього тимчасова влада, чи ні…

Слава Україні!», — написал Дмитрий Ярош.

Напомним, сегодня утром в дом Зверобой пришли с обыском детективы из ГБР. Это произошло в рамках дела о «гибели» президента Владимира Зеленского. Маруся Зверобой и нардеп София Федина фигурируют в деле о якобы «планировании убийства главы государства».

Поделиться: