Як в офісі корупціонера Мішалова ховались від акції АТОвців – відео

Евгентий Гольдман
    -

Вимерли, як мамонти. З бізнес-центру в Дніпрі, де розташований офіс екссекретаря міськради Мішалова, повтікали усі працівники. А представники однієї з компаній дорікнули, що “хочуть спокійно працювати й заробляти гроші”. Про це з місця події повідомляють учасники акції проти корупційних схем родини Мішалова. Серед мітингарів – ветерани АТО, передає кореспондент «НМ».

Нагадаємо, вранці учасники АТО біля бізнес-центру влаштували акцію протесту “Мішаловський котел”. Вони вимагають не спекулювати на опаленні шкіл, чим активно займається родина одіозних Мішалових.

Злякався, що прийшли за його Rolex? В офісі екс-секретаря Мішалова не залишилось жодного працівника щойно почалась акція учасників АТО проти корупції родини колишнього чиновника. А все тому, що організатори акції запропонували Мішалову продати дорогий годинник і компенсувати збитки громаді Дніпрі за корупційні схеми сім‘ї.

Опубліковано Стоп корупції Вівторок, 19 листопада 2019 р.

За результатами розслідувань, фірми дружини та батька екссекретаря міської ради В’ячеслава Мішалова виграли тендерів на майже пів мільярда гривень. Але фактично ошукали громаду Дніпра. Адже за умовами одного з конкурсів, у школах Дніпра мали встановити опалювальні котли, однак щонайменше 2 котельні взагалі досі існують тільки на папері.

Матеріал: Вибір

Поделиться: