“Я прийшов – її нема”: як школи Дніпра залишились без котелень через родину Мішалових (відео)

София Танченко
    -

У Вальдорфській школі в Дніпрі мала би бути встановлена опалювальна котельня. Ба більше! Згідно з документами, вона там вже давно стоїть і працює. Однак реальність виглядає дещо по-іншому. Про те, що навчальний заклад залишився без котельні, розповів з місця голова ГО «Стоп Нелегал» Денис Шинкаренко.

«Відповідно до документів, тут мала б стояти котельня, на зведення якої було виділено до 3 мільйонів гривень. Ми приїхали на місце за адресою й побачили, що за фактом її тут просто немає. Зазначу, що люди сплачують кошти на обслуговування неіснуючої котельні. Можливо, її поставили, а потім вкрали? За цим фактом ми викликали на місце події патрульну поліцію», – розповів він.

Активіст також додав, що разом із головою відокремленого підрозділу ГО «Стоп корупції» в Дніпрі Артемом Мирошниченком поспілкувався з директоркою школи, яка запевнила, що на території навіть місця для котельні передбачено не було.

Відео дивитись тут

У вас уже включили опалення? А в деяких школах Дніпра намічається льодовиковий період. Бо там немає котелень. Точніше вони є, але на паперах.Цікаво, що обладнання для котелень-привидів купували у фірми колишньої дружини екс-секретаря міськради Дніпра Мішалова. А «встановлювала» обладнання компанія батька того ж Мішалова.

Опубліковано Стоп корупції Четвер, 31 жовтня 2019 р.

«За словами пані Ольги, котельню дійсно планували зводити, однак для неї не було місця. Водночас щороку приходять співробітники КП та запитують про обслуговування і щоразу здивовані йдуть», – додав Шинкаренко.

Він також зазначив, що у сусідній школі № 128 ситуація дещо інша – котельню встановили, однак вона просто не працює. Активіст зауважив, що котли перебувають на балансі райради.

Зазначимо, що активісти чекали на поліцію понад 2-х з половиною години. Правоохоронці так і не приїхали, тож правозахисники змушені наразі звернутись до центрального управління.

Джерело СТОПКОР

Поделиться: